Bydgoszcz
18C
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h ENE
H 18 • L 18
17C
Sob
18C
Nd
21C
Pon
23C
Wt
26C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaŚwiecieNa sygnaleTragedia na obwodnicy Świecia. Trzy ofiary śmiertelne
wypadek, freeimages
25.10.2016 | 19:08

Tragedia na obwodnicy Świecia. Trzy ofiary śmiertelne

Na zdjęciu: Tragedia pod Świeciem - zginęły trzy osoby.

Fot. FreeImages

Trzy osoby – kobieta oraz dwoje dzieci – zginęły w wypadku, do którego doszło we wtorek po południu na obwodnicy Świecia w ciągu drogi krajowej numer 5. Prowadzony przez pierwszą z ofiar samochód marki BMW zderzył się z ciężarówką.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kwadrans przed godziną szesnastą pojazd osobowy wjechał pod ciągnik z naczepą przewożący kilkanaście ton groszku. Siła uderzenia sprawiła, że bmw straciło liczne elementy karoserii, natomiast TIR zjechał z trasy do rowu, jednocześnie gubiąc niema cały transportowany towar.

Na miejsce zdarzenia zostały oddelegowane dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz helikopter. Niestety, nie udało się uratować życia kierującej autem osobowym 44-letniej kobiecie, a także jej 8-letniemu synowi i rocznej córce. W wyniku wypadku ranny został także kierowca ciężarówki.

Zderzenie spowodowało całkowite zablokowanie drogi na wysokości miejscowości Morsk. Objazd wyznaczono ulicami Świecia. Utrudnienia mają zostać zneutralizowane dopiero wieczorem.

Powiązane treści