Bydgoszcz
15C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 15 • L 15
18C
Wt
18C
Sr
26C
Czw
21C
Pt
21C
Sob
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaŚwiecieNa sygnaleTragedia na obwodnicy Świecia. Trzy ofiary śmiertelne
wypadek, freeimages
25.10.2016 | 19:08

Tragedia na obwodnicy Świecia. Trzy ofiary śmiertelne

Na zdjęciu: Tragedia pod Świeciem - zginęły trzy osoby.

Fot. FreeImages

Trzy osoby – kobieta oraz dwoje dzieci – zginęły w wypadku, do którego doszło we wtorek po południu na obwodnicy Świecia w ciągu drogi krajowej numer 5. Prowadzony przez pierwszą z ofiar samochód marki BMW zderzył się z ciężarówką.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kwadrans przed godziną szesnastą pojazd osobowy wjechał pod ciągnik z naczepą przewożący kilkanaście ton groszku. Siła uderzenia sprawiła, że bmw straciło liczne elementy karoserii, natomiast TIR zjechał z trasy do rowu, jednocześnie gubiąc niema cały transportowany towar.

Na miejsce zdarzenia zostały oddelegowane dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz helikopter. Niestety, nie udało się uratować życia kierującej autem osobowym 44-letniej kobiecie, a także jej 8-letniemu synowi i rocznej córce. W wyniku wypadku ranny został także kierowca ciężarówki.

Zderzenie spowodowało całkowite zablokowanie drogi na wysokości miejscowości Morsk. Objazd wyznaczono ulicami Świecia. Utrudnienia mają zostać zneutralizowane dopiero wieczorem.

Powiązane treści