Bydgoszcz
4C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 4 • L 4
3C
Czw
1C
Pt
-0C
Sob
1C
Nd
-1C
Pon
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITragiczny finał poszukiwań mieszkańca regionu. Znaleziono jego ciało
ambulans, straż pożarna_ na sygnale - Zbigniew Kubisz -1
20.10.2018 | 20:49

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca regionu. Znaleziono jego ciało

O odnalezieniu ciała mężczyzny policjanci poinformowali w sobotnie popołudnie.

Na zdjęciu: Poszukiwania mieszkańca Włocławka pochodzącego z powiatu lipnowskiego trwały od kilkunastu dni.

Fot. Zbigniew Kubisz / zdjęcie ilustracyjne

Od kilku dni kujawsko-pomorscy policjanci oraz strażacy poszukiwali zaginionego mieszkańca Włocławka Pawła P. W sobotnie popołudnie mundurowi poinformowali jednak, że zostało odnalezione jego ciało.

39-latka pochodzącego z miejscowości Bobrownickie Pole w powiecie lipnowskim służby poszukiwały od dwóch tygodnia. Mężczyzna miał skontaktować się 5 października telefonicznie z jednym z członków rodziny. Jak przekazywali wówczas funkcjonariusze, miał on myśli samobójcze. W działania poszukiwawcze włączyli się nie tylko policjanci, ale również miejscowi strażacy.

Mimo intensywnych działań lipnowskiej policji – skorzystania z psów tropiących, włączenia do akcji drona należącego do policjantów z Tucholi, a także przeczesywania Wisły – poszukiwania przez kilka dni nie przynosiły rezultatu. Wiadomo było także, że mężczyzna w ostatnim czasie poruszał się zielonym oplem vectrą.

W sobotę przed godziną siedemnastą podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie, poinformowała, że poszukiwania zostały odwołane. Służby odnalazły bowiem martwego Pawła P. Dokładnego miejsca znalezienia mężczyzny nie podano.

Powiązane treści