Bydgoszcz
17C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleTragiczny wypadek niedaleko Inowrocławia. Śmierć poniósł 16-latek
policja
24.01.2017 | 16:29

Tragiczny wypadek niedaleko Inowrocławia. Śmierć poniósł 16-latek

Na zdjęciu: Na miejscu wypadku pracują już policjanci oraz strażacy.

Fot. archiwum

Jedna osoba nie żyje, a druga została ranna w wyniku wypadku samochodu osobowego w miejscowości Gąski w gminie Gniewkowo, do którego doszło we wtorkowe popołudnie.

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczne skutki wypadku w Osielsku. Nie żyje kobieta

Do zdarzenia doszło po godzinie piętnastej. Poruszający się lokalną drogą pojazd, którym jechali 18-latek oraz jego o dwa lata młodszy kolega, dachował. Niestety, w wyniku zdarzenia młodszy z nastolatków poniósł śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem drugi z mężczyzn z obrażeniami został przewieziony do szpitala. – Na ten moment możemy jedynie potwierdzić informację o wypadku. Na miejscu pracują policjanci ustalający okoliczności tej tragedii – mówi nam asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

Na miejsce wypadku udały się również cztery zastępy straży pożarnej. Jak poinformowali po godzinie szesnastej, sytuacja na drodze po tragicznym zdarzeniu została opanowana.

Powiązane treści