Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 17 • L 17
16C
Czw
19C
Pt
18C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleTragiczny wypadek pod Kcynią. Jedna ofiara śmiertelna
policja_na_sygnale
21.03.2016 | 11:33

Tragiczny wypadek pod Kcynią. Jedna ofiara śmiertelna

Na zdjęciu: Policjanci będą ustalali przyczyny zdarzenia oraz to, kto kierował autem feralnego dnia.

Fot. archiwum

Jedna osoba nie żyje, a cztery kolejne trafiły z obrażeniami do szpitala w konsekwencji wypadku, do którego doszło w niedzielę około godziny osiemnastej na terenie gminy Kcynia.

Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów, honda civic jadąca na trasie między Kcynią a Iwnem, na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, wypadła z niej, uderzyła w przydrożne drzewo, a następnie dachowała. – W pojeździe znajdowało się pięć osób – 21-letnia kobieta, a także mężczyźni w wieku od 25 do 36 lat – informuje sierż. szt. Justyna Andrzejewska z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

W wyniku wypadku zginął najstarszy z grupy mężczyzn podróżujących hondą. Pozostałe osoby odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitali. Ich stan na tę chwilę nie jest znany. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Szubina. Ich zadaniem jest ustalenie – pod nadzorem prokuratury – kto kierował pojazdem oraz, jaka była bezpośrednia przyczyna wypadku.

Powiązane treści