Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 1 • L 1
2C
Sr
5C
Czw
10C
Pt
8C
Sob
6C
Nd
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleTragiczny wypadek w Bydgoszczy. Nie żyje kobieta [AKTUALIZACJA]
policja
01.10.2017 | 08:40

Tragiczny wypadek w Bydgoszczy. Nie żyje kobieta [AKTUALIZACJA]

Jedna z ulic została wyłączona z ruchu.

Na zdjęciu: Przyczyny zdarzenia ustalą policjanci.

Fot. archiwum

Tragicznie rozpoczął się niedzielny poranek w Bydgoszczy. Na skrzyżowaniu ulic Kamiennej i Fabrycznej doszło do wypadku, w wyniku którego zginęła jedna osoba.

Informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych dotarła do służb ratunkowych około godziny 8:00. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Pojawili się też policjanci i ratownicy medyczni. Pomocy potrzebowały dwie osoby. Niestety jednej z nich nie udało się uratować. Śmierć poniosła kobieta podróżująca jednym z aut. Druga ranna osoba została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu zdarzenia wciąż pracują służby ratunkowe. Ulica Kamienna w stronę Fordonu jest zablokowana.

Przyczyny zdarzenia ustalą policjanci.

AKTUALIZACJA

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Kia, jadąc ulicą Kamienną w kierunku Fordonu, zderzył się z pojazdem marki Peugeot, który jadąc ulicą Kamienną od strony Fordonu, skręcał w lewo w ulicę Fabryczną. W wyniku uderzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka peugeota. Natomiast kierujący peugeotem został przewieziony do szpitala. Kierowca kia był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora ustalają, który z kierujących przyczynił się do tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego – informuje podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Powiązane treści