Bydgoszcz
-7C
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -7 • L -7
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleTragiczny wypadek w Chmielnikach. Nie żyją dwie osoby
wypadek Chmielniki OSP Brzoza
13.12.2015 | 10:11

Tragiczny wypadek w Chmielnikach. Nie żyją dwie osoby

Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 25.

Na zdjęciu: Samochód marki BMW uczestniczący w nocnym wypadku w Chmielnikach niedaleko Bydgoszczy.

Fot. OSP Brzoza / Facebook

Dwie osoby zginęły, a kolejne dwie zostały ranne w wyniku nocnego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Chmielniki.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną trzecią w nocy. Czołowo zderzyły się ze sobą – bmw oraz volkswagen golf. W wyniku uderzenia drugi z pojazdów dachował oraz wpadł do pobliskiego rowu. W pojeździe uwięzione zostały trzy osoby, z samochodu nie mógł wydostać się także o własnych siłach kierowca bmw.

Jak informują strażacy z OSP w Brzozie, na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej. Dotarcie do poszkodowanych było możliwe dopiero po użyciu narzędzi hydraulicznych. Lekarz będący na miejscu zdarzenia stwierdził jednak zgon dwóch kobiet podróżujących volkswagenem. Kierujący tym pojazdem mężczyzna, jak i kierowca bmw z obrażeniami trafili do bydgoskich szpitali.

Droga przez około cztery godziny była zablokowana. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zajścia.

Powiązane treści