Bydgoszcz
7C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 7 • L 7
10C
Pon
7C
Wt
7C
Sr
9C
Czw
10C
Pt
Metropolia BydgoskaBlogiTramp-olina
samolot, KD
09.11.2016 | 12:14

Tramp-olina

Konstanty Dombrowicz komentuje ostatnie wydarzenia na scenie politycznej - zarówno lokalnej, jak i światowej.

Na zdjęciu: We wtorek radni województwa dyskutowali o bydgoskim lotnisku.

Fot. nadesłane przez autora wpisu.

Nie , nie przemawia przeze mnie jakaś złośliwość, ale przecież przypomnieć warto, że  oto prezydent Bruski nie skorzystał wczoraj z szansy dotrzymania wyborczej obietnicy. Nie przejął, mimo propozycji Marszałka Całbeckiego, Portu Lotniczego w Bydgoszczy! A tak się zarzekał, że „odzyska port”. No ale to była tylko wyborcza kampania. Dość absurdalne obiecanki.

Dziwią mnie, prezentowane w mediach  pretensje mieszkańców Bydgoszczy, że pan prezydent nie buduje osiedlowych dróg. Przecież akurat tu przedwyborczego  słowa dotrzymuje – deklarował przecież wyraźnie , że  nie ma zamiaru polepszać warunków życia mieszkańcom osiedli.  I ci mieszkańcy jego wybrali.  Jak wybrali tak mają.

Inna sprawa, że prezydent Bruski łamie ustawę o samorządzie gminnym  i nie realizuje uchwały Rady Miasta dotyczącej budowy osiedlowych dróg. Ale to zdaje się nikogo nie obchodzić. Także tych, którzy nadzorują przestrzeganie przez prezydenta prawa.

Wybory w USA wygrał Tramp. Siedemdziesiąt-latkowie górą. A przecież to nie rekord . Prezydent Rzeszowa ( SLD) Ferenc rządzący  żelazną ręką w tym mieście ma skończone 76 lat… Nie wypominając wieku 73 lat Zbigniewowi Pawłowiczowi – posłowi PO z naszego regionu. I jakoś wiek kandydatów  -rozsądnym wyborcom – w dokonaniu wyboru nie przeszkadza.

Konstanty Dombrowicz

Prezydent Bydgoszczy w latach 2002-2010
Konstanty Dombrowicz

Panel dyskusyjny


Dyskusja dla wszystkich

Podobne wpisy

Powiązane treści