Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -5 • L -5
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyTrwa Loteria Pełna Nagród w Focus Mall. Ponad 100 rzeczy już trafiło do nowych właścicieli
IMG_2350
11.10.2016 | 15:41

Trwa Loteria Pełna Nagród w Focus Mall. Ponad 100 rzeczy już trafiło do nowych właścicieli

Akcja trwa do 29 października.

Na zdjęciu: Klienci centrum handlowego chętnie wypełniają kupony konkursowe.

Fot. materiały prasowe

Osoby, które w tym miesiącu odwiedzą centrum handlowe Focus Mall Bydgoszcz, mogą przekonać się, jak niewiele trzeba zrobić, by wygrać wartościowe nagrody. Do 29 października trwa Loteria Pełna Nagród, a chętnych do wzięcia udziału w niej, nie brakuje!

Zasada akcji są bardzo proste. Po zrobieniu zakupów w Focusie za m.in. 50 zł, należy zgłosić się po kupon dostępny w Punkcie Obsługi Loterii zlokalizowanym na parterze galerii w pobliżu sklepów H&M, Mango i Etam. Odebrany kupon należy zeskanować w kiosku promocyjnym. W ten sposób można sprawdzić, czy udało się coś wygrać.

Ponad 100 osób już przekonało się, że nagrody naprawdę mogą trafić w ich ręce!  – W miniony weekend do urny trafiło ponad 4,5 tys. kuponów. Klienci chętnie biorą udział w zabawie i zgłaszają paragony. W weekend 145 osób odebrało nagrody natychmiastowe: tablet Samsung Galaxy, smartfon Samsung, słuchawki Sony, aparat Sony, ekspres do kawy, zegarki, karty podarunkowe, vouchery do kina. Kuponów przybywa i każdy ma szansę na wygraną. Im więcej dokonanych zakupów, tym więcej paragonów można zarejestrować i tym większe szanse na wygrane – mówi Anna Żukowska, manager Centrum Handlowego Focus Mall Bydgoszcz.

Wielki finał odbędzie się 29 października o godz. 16:00. Podczas tego wydarzenia w centrum handlowym Focus Mall zagości piosenkarka Cleo, która wykona kilka swoich utworów muzycznych.

Regulamin loterii dostępny jest na stronie internetowej www.focusmall-bydgoszcz.pl

Powiązane treści