Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 15 • L 15
19C
Sr
16C
Czw
20C
Pt
19C
Sob
15C
Nd
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportTrwają prace na stadionie Zawiszy. Klub zadba też o historię
stadion Zawiszy Bydgoszcz
01.06.2016 | 09:41

Trwają prace na stadionie Zawiszy. Klub zadba też o historię

Na zdjęciu: Niedługo stadion Zawiszy będzie gotowy na zbliżające się imprezy.

Fot. ST

Trwają prace remontowe na obiektach przy ul. Gdańskiej 163. Klub zapowiedział także powstanie strony internetowej promującej historię Zawiszy.

Już niebawem zakończą się remont bieżni lekkoatletycznej na boisku treningowym oraz przebudowa mixed zony, w wyniku której zawodnicy będą po zakończonych konkurencjach przechodzić do strefy wywiadów nowym tunelem. W przyszłym tygodniu ma rozpocząć się montaż telebimu, który zastąpi tablicę świetlną. Inwestycje związane są z imprezami, które w latach 2016-2017 odbędą się w Bydgoszczy – lekkoatletycznymi mistrzostwami świata juniorów, piłkarskimi mistrzostwami Europy U-21 oraz mistrzostwami Europy w lekkoatletyce do lat 23. Koszt modernizacji wyniesie ponad milion złotych.

Czytaj także: Lekkoatletyczny weekend w Bydgoszczy. Emocje na stadionie i na Wyspie Młyńskiej

W środę, 1 czerwca rusza witryna internetowa „Kartka z historii Zawiszy”. Blog wpisujący się w obchody 70-lecia klubu będzie prezentował najważniejsze wydarzenia, sukcesy i osoby w historii Zawiszy. Strona będzie miała charakter otwarty i każdy odwiedzający będzie miał możliwość publikacji zdjęć, wspomnień i komentarzy.

Powiązane treści