Bydgoszcz
5C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 5 • L 5
9C
Pon
13C
Wt
11C
Sr
8C
Czw
10C
Pt
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportTrwają prace na stadionie Zawiszy. Klub zadba też o historię
stadion Zawiszy Bydgoszcz
01.06.2016 | 09:41

Trwają prace na stadionie Zawiszy. Klub zadba też o historię

Remont stadionu Zawiszy zbliża się do końca.

Na zdjęciu: Niedługo stadion Zawiszy będzie gotowy na zbliżające się imprezy.

Fot. ST

Trwają prace remontowe na obiektach przy ul. Gdańskiej 163. Klub zapowiedział także powstanie strony internetowej promującej historię Zawiszy.

Już niebawem zakończą się remont bieżni lekkoatletycznej na boisku treningowym oraz przebudowa mixed zony, w wyniku której zawodnicy będą po zakończonych konkurencjach przechodzić do strefy wywiadów nowym tunelem. W przyszłym tygodniu ma rozpocząć się montaż telebimu, który zastąpi tablicę świetlną. Inwestycje związane są z imprezami, które w latach 2016-2017 odbędą się w Bydgoszczy – lekkoatletycznymi mistrzostwami świata juniorów, piłkarskimi mistrzostwami Europy U-21 oraz mistrzostwami Europy w lekkoatletyce do lat 23. Koszt modernizacji wyniesie ponad milion złotych.

Czytaj także: Lekkoatletyczny weekend w Bydgoszczy. Emocje na stadionie i na Wyspie Młyńskiej

W środę, 1 czerwca rusza witryna internetowa „Kartka z historii Zawiszy”. Blog wpisujący się w obchody 70-lecia klubu będzie prezentował najważniejsze wydarzenia, sukcesy i osoby w historii Zawiszy. Strona będzie miała charakter otwarty i każdy odwiedzający będzie miał możliwość publikacji zdjęć, wspomnień i komentarzy.

Powiązane treści