Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
63% wilgotność
Wiatr: 6km/h NNW
H 17 • L 17
13C
Pt
16C
Sob
17C
Nd
20C
Pon
17C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaTrzy różne osoby i tylko jeden koncert. W ramach Rzeki Muzyki
Tre Voci - długosiodło
27.07.2017 | 12:34

Trzy różne osoby i tylko jeden koncert. W ramach Rzeki Muzyki

Na zdjęciu: Zespół Tre Voci tworzy trzech artystów nowej generacji.

Fot. mat. pras.

Kolejnym koncertem w ramach tegorocznej cyklu „Rzeka Muzyki” zachwycą nas śpiewacy z „Tre Voci”. Ich występ będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę w amfiteatrze 

Grupę Tre Voci tworzy trzech młodych i indywidualnych śpiewaków: Voytek Soko, Miłosz Gałaj i Mikołaj Adamczak. Każdy z nich ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Kiedy wchodzą razem na scenę, dzieje się magia. W swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Ich niepowtarzalne, doskonale zgrane głosy zachwycają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym, wzruszają i bawią.

Przekonała się o tym krakowska publiczność podczas koncertu plenerowego w Alei Róż, gdzie Tre Voci wystąpiło u boku Pierwszej Damy Operetki – Grażyny Brodzińskiej. Udział w tym przedsięwzięciu zaowocował szczególnym dla członków zespołu wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, gdzie w chicagowskim Copernicus Center wraz z Paderewski Symphony Orchestra „Tre Voci” dali popis umiejętności wokalnych przed amerykańską Polonią. Wyjątkowa podróż i wydarzenie artystyczne pogłębiły przyjaźń, która przekłada się na jedyny w swoim rodzaju projekt muzyczny.

Podczas niedzielnego koncertu, którego początek zaplanowano na godzinę 19:00, będzie można usłyszeć utwory klasyczne należące do kanonu muzyki operowej i operetkowej, pieśni neapolitańskie, muzykę filmową, przeboje musicalowe, szlagiery muzyki popularnej oraz najnowsze hity. Wszystko zostanie zaprezentowane z finezją głosów operowych i z przymrużeniem oka.

Powiązane treści