Bydgoszcz
-1C
Lekkie opady śniegu
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -1 • L -1
-2C
Pon
-4C
Wt
-8C
Sr
-9C
Czw
-8C
Pt
PILNE: Tramwaje ponownie nie kursują ulicą Chodkiewicza. Linie nr 4 i 6 skierowane są do pętli Las Gdański, możliwe są także opóźnienia kursów - podało ZDMiKP.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITwardowski nie będzie „do kitu”!
Pan Twardowski Bydgoszcz
07.09.2016 | 12:18

Twardowski nie będzie „do kitu”!

Obiecano nam, że jakość widowiska zostanie wkrótce poprawiona.

Na zdjęciu: Twardowski będzie reanimowany.

Fot. archiwum

19 sierpnia na portalu Metropolia Bydgoska.pl zamieściliśmy materiał zatytułowany „Godzina 21.13: Twardowski jest do kitu!” opisujący funkcjonowanie atrakcji Bydgoszczy – figury Pana Twardowskiego. Z uwagi na wątpliwą jakość widowiska o godzinie 13.13, a zwłaszcza 21.13, krytycznie ocenianą także przez wielu Czytelników poprosiliśmy o wyjaśnienie, co BWA zamierza z tym problemem zrobić?

Dzisiaj otrzymaliśmy maila od Karoliny Leśnik, dyrektor Galerii Miejskiej BWA:

 „Od dwóch miesięcy jestem w Bydgoszczy i pracuję w Galerii Miejskiej bwa, która to opiekuje się rzeźbą Tardowskiego. Wiem, że w poprzednich latach Galeria  sprawnie reagowała na tego typu zgłoszenia. Rzeźba przechodzi kontrole i w miarę możliwości staramy się dbać o to, żeby prezentowała się jak najlepiej mimo tego iż cała konstrukcja jak i jej wygląd zdradzają upływ czasu. Przy najbliższej kontroli postaramy się wyregulować głośność dźwięków towarzyszących pokazom”.

Sprawdzimy…

Powiązane treści