Bydgoszcz
8C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 8 • L 8
8C
Czw
4C
Pt
4C
Sob
5C
Nd
1C
Pon
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITydzień pod znakiem utrudnień w dostawach prądu. Gdzie wystąpią? [LISTA]
prąd Kujawsko-Pomorskie
17.09.2018 | 06:00

Tydzień pod znakiem utrudnień w dostawach prądu. Gdzie wystąpią? [LISTA]

W których dzielnicach miasta w tym tygodniu zabraknie prądu?

Na zdjęciu: W Bydgoszczy i okolicach będą problemy w dostawach prądu.

Fot. Szymon Fiałkowski

Enea Operator zaplanowała w tym tygodniu kolejne ograniczenia w dostawach prądu na terenie miasta. 

Bydgoszcz
Błonie
poniedziałek 17 września w godz. 7:30 – 18:00; brak zasilania w rejonie ulic Waryńskiego 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Abrahama 2, 4, 6; 12 Pułku Ułanów Wielkopolskich 2, 8, 8a; Koszarowa 9, 11.

Bocianowo
wtorek 18 września w godz. 7:30 – 12:15; brak zasilania w rejonie ulic Kościuszki 27, 27a, 27b.

Fordon
środa 19 września w godz. 7:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic Celna, Cechowa 5, Wyzwolenia od nr 9 do 49a strona nieparzysta i od nr 8 do 14 strona parzysta.
środa 19 września w godz. 8:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic Szancera 5 klatka 1 – 5.
czwartek 20 września w godz. 8:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic Szancera 5 klatka 6 – 7.

Jachcice
piątek 21 września w godz. 8:00 – 12:00; brak zasilania w rejonie ulic Rynkowska 4, 7, oraz Stacja abonencka VAN-VALL nr 98590

Łęgnowo, Toruńska
poniedziałek 17 września w godz. 7:30 – 13:00; brak zasilania w rejonie ulic Przyłubska; Toruńska 199, 201, 203, 207, 209, 211, 215, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 344, 346, 348, 352, 350, 360a.

Łęgnowo, Otorowo, Wypaleniska
czwartek 20 września w godz. 8:00 – 12:00; brak zasilania w rejonie ulic Plątnowska 10, 11, 11a, 15, 21; Toruńska 434d, 438, 440, Nowotoruńska 51; Wypaleniska 29; Żółwin 1, 3.

Osowa Góra
wtorek 18 września w godz. 7:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic Gawronia 25 – 37 i 42 – 56; Dzięciołowa 1, 3, 2, 4; Wiewiórcza 2 – 16; Sępia 3 – 9 i 14 – 20.
środa 19 września w godz. 7:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic Podmiejska 1, 3, 4a, 5, 7, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 25, 27, 87, Mińska 118, 120, 120a, 122, 126, 128, Kanarkowa 23, 25, Srebrna 3 (POLFAX), Stalowa 3, działka 30/1.

Szwederowo
piątek 21 września w godz. 7:00 – 14:00; brak zasilania w rejonie ulic Dąbrowskiego 17, 19; Szwedzka 1 – 10.

Śródmieście
środa 19 września w godz. 7:45 – 12:00; brak zasilania w rejonie ulic Jagiellońska 70a klatka I, II, III, IV.

*************************
Białe Błota
wtorek 18 września w godz. 6:30 – 17:00; brak zasilania w miejscowości Ciele ul. Bluszczowa 8, 11, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 36; Kościelna 1; Toruńska 12; Ułańska 3, 5, 10, 18.
środa 19 września w godz. 7:30 – 13:00; brak zasilania w miejscowości Lipniki ul. Łochowska; Usługowa 7; Wyczynowa 24; Szosa Szubińska 34, Kolejowa działka 14/5.
piątek 21 września w godz. 7:30 – 13:00; brak zasilania w miejscowości Murowaniec POD.

Powiązane treści