Bydgoszcz
-5C
Słonecznie
45% wilgotność
Wiatr: 8km/h ENE
H -5 • L -5
-1C
Pon
-0C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
1C
Pt
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITysięczny sklep Pepco w Europie otworzą w Focus Mall Bydgoszcz
PEPCO
25.10.2016 | 07:22

Tysięczny sklep Pepco w Europie otworzą w Focus Mall Bydgoszcz

Z okazji otwarcia Pepco przygotowało dla klientów wiele atrakcji.

Na zdjęciu: Logo Pepco

Fot. archiwum

Wielkimi krokami w Focus Mall Bydgoszcz zbliża się wyjątkowe wydarzenie. To właśnie w bydgoskim centrum handlowym powstanie tysięczny sklep sieci Pepco w Europie! Wielkie otwarcie już w najbliższy czwartek, 27 października.

Pierwszy sklep Pepco w Polsce został otwarty w 2004 roku. Od tego czasu marka zyskała zaufanie i zbudowała wierną rzeszę swoich klientów, których niezmiennie kuszą niskie ceny i wyjątkowo szeroki asortyment sieci. W ofercie Pepco jest bowiem zarówno odzież dla dzieci i dorosłych, obuwie, akcesoria i dodatki, jak też kosmetyki, zabawki, przybory szkolne czy bogaty wybór artykułów dla domu. W sprzedaży dostępne są także produkty licencjonowane oraz sezonowe.

– Codziennie, konsekwentnie realizujemy naszą misję – zapewniając naszym klientom najłatwiejszy dostęp do wszystkich produktów, których na co dzień potrzebują i pragną w najniższych cenach. Otwarcie tysięcznego sklepu w Europie to wielki sukces wszystkich naszych pracowników, efekt wspólnego zaangażowania i wyśmienicie wykonanej pracy oraz dowód zaufania naszych klientówmówi Dyrektor Operacyjny PEPCO, Marcin Stańko.

Uroczyste otwarcie tysięcznego sklepu sieci Pepco odbędzie się w Focus Mall Bydgoszcz w czwartek, 27 października. Sklep będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie salonu Jean Louis David. Z okazji otwarcia Pepco przygotowało dla klientów wiele atrakcji. Wśród nich kącik zabaw dla dzieci oraz fotobudka, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Klienci będą też mogli wziąć udział w konkursie i wygrać bony na zakupy w Pepco

-Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z tak lubianą i popularną wśród mieszkańców Bydgoszczy siecią. Czujemy się zaszczyceni, że to właśnie w Focus Mall będzie funkcjonował tysięczny sklep Pepco. Nie mamy wątpliwości, że spełni on oczekiwania naszych klientów powiedział dyrektor Focus Mall Bydgoszcz, Greogry Pertus.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail