Bydgoszcz
24C
Słonecznie
38% wilgotność
Wiatr: 4km/h NW
H 24 • L 24
17C
Wt
19C
Sr
21C
Czw
25C
Pt
20C
Sob
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportUczczą pamięć Andrzeja Brończyka. Już po raz piętnasty
memoriał brończyka - ST
09.12.2016 | 18:58

Uczczą pamięć Andrzeja Brończyka. Już po raz piętnasty

Na zdjęciu: Turniej odbędzie się w HSW Łuczniczka.

Fot. Sebastian Torzewski

W najbliższą sobotę, 10 grudnia w hali Łuczniczka odbędzie się turniej im. Andrzeja Brończyka. Pamięć najwybitniejszego piłkarza w historii Zawiszy zostanie uczczona po raz piętnasty.

W memoriałowych zmaganiach tytułu będzie broniła Olimpia Grudziądz, która wygrywała w czterech ostatnich edycjach. Kibicom zaprezentują się też – podobnie jak w poprzednich latach – Rhinos Hamburg, Chemik Auto Komis Bydgoszcz, ŁKS Łódź czy SP Zawisza Bydgoszcz. Początek fazy grupowej zaplanowano na godz. 9:00, pierwszy ćwierćfinał – na 15:30, półfinał – na 16:38, mecz o trzecie miejsce – na 17:45, a finał – na 19:00.

Jedną z największych atrakcji będzie tradycyjny mecz pokazowy, w którym przyjaciele Andrzeja Brończyka z boiska zmierzą się z VIP-ami. Zaproszenia do udziału w spotkaniu dostali m.in. Zbigniew Boniek, Stefan Majewski, Roman Wójcicki, Roman Kosecki, Dariusz Żuraw, Andrzej Kobylański, Dariusz Pasieka, Marcin Dorna, Jerzy Janowicz, Jacek Complak, Rafał Bruski, Dariusz Bednarek, Tomasz Rega, Jacek Bojarowski, Tomasz Zawiszewski, Andrzej Urbaniak. Spotkanie ma się rozpocząć ok. godz. 18.

W trakcie turnieju, jak co roku, losowane będą nagrody rzeczowe: rower, sprzęt sportowy, piłki, dresy i koszulki. Wstęp wolny.

Grupa A
Chemik Bydgoszcz
Olimp Złocieniec
FK Draugai
ŁKS Łódź

Grupa B
SC Polonia Hannover
Zjednoczeni Team Bydgoszcz
FK Riese
Rhinos Hamburg

Grupa C
SP Zawisza Bydgoszcz
Chrobry Głogów
Oldboys Koszalin
Olimpia Grudziądz

Grupa D
Intertrans Orla Wąsosz
Polonia Luxemburg
PAAK Givova
Oldboys Żuromin

Powiązane treści