Bydgoszcz
24C
Niebo częściowo zachmurzone
57% wilgotność
Wiatr: 4km/h E
H 24 • L 24
25C
Pon
24C
Wt
25C
Sr
26C
Czw
22C
Pt
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaUczta filmowa pełna strachu. W kinie Helios
helios_plata_metro
16.03.2017 | 08:56

Uczta filmowa pełna strachu. W kinie Helios

Spotkanie z horrorami potrwa całą noc.

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Już za nieco ponad tydzień, 24 marca w bydgoskim kinie Helios zostanie zaprezentowany mrożący krew w żyłach Maraton Grozy. Widzowie zobaczą różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie wystraszyć. 

W ciągu jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery najlepsze filmy grozy ostatnich miesięcy, a w tym dwie premiery! Pierwszą z nich będzie długo wyczekiwany horror „Baba Jaga”. Następnie widzowie zobaczą „Zło we mnie” i kolejną premierę „Lokatorzy”. Na koniec wizjonerski thriller psychologiczny w reżyserii nagrodzonego Oscarem Gore’a Verbinskiego, twórcy ”The Ring” – „Lekarstwo na życie”.

Maraton rozpocznie się o godzinie 23:00, a  zakończy się następnego dnia rano. Bilety uprawniające do udziału w nim można kupić w cenie 32 zł (ulgowy) oraz 36 zł (normalny). Kupując wejściówkę zyskujemy nie tylko możliwość obejrzenia wszystkich czterech filmów. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie trwania maratonu.

Powiązane treści