H 15 • L 15
24C
26C
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportUdany początek Łuczniczki. Siatkarze wygrali… 4:0
Łuczniczka-LOTOS - LG (34)
05.09.2016 | 10:24

Udany początek Łuczniczki. Siatkarze wygrali… 4:0

Na zdjęciu: Siatkarze Łuczniczki podczas meczu z Lotosem Trefl Gdańsk w minionym sezonie.

Siatkarze Łuczniczki rozegrali pierwsze mecze sparingowe po miesiącu treningów. W piątek i sobotę zmierzyli się w Lidzbarku Welskim z Effectorem Kielce.

W obu spotkaniach pewnie triumfowali, zwyciężając w każdej z czterech partii. Wyrównany przebieg miały tylko premierowe sety obu pojedynków, a w następnych podopieczni Piotra Makowskiego wygrywali bez większych problemów.

Sobotni mecz był pod naszą kontrolą, ale musieliśmy uważać, aby nie stracić koncentracji. W naszą grę wkradły się błędy, szczególnie w pierwszym secie. Natomiast w kolejnych partiach popełnialiśmy ich coraz mniej, wciąż jednak nieco zbyt dużo – oceniał II trener zespołu Marian Kardas cytowany za oficjalną stroną klubu.

W najbliższy weekend bydgoszczanie zagrają w turnieju Final Four Jarocin, gdzie ich półfinałowym rywalem będzie AZS Częstochowa.