Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
97% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 0 • L 0
-2C
Pon
-2C
Wt
-4C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesUjawniono listę pierwszych najemców w Outlet Center Bydgoszcz. Kiedy poznamy kolejnych?
outlet_center_bydgoszcz_002
26.07.2016 | 15:05

Ujawniono listę pierwszych najemców w Outlet Center Bydgoszcz. Kiedy poznamy kolejnych?

W outlecie pojawią się przede wszystkim sklepy odzieżowe oraz sportowe.

Na zdjęciu: Bydgoska odsłona Outlet Center

Fot. materiały prasowe

Do tej pory wiadomo, że w Outlet Center Bydgoszcz swoje salony otworzą marki takie jak Puma, Adidas, Reebok. Kiedy poznamy resztę najemców?

Największe centrum outletowe w Bydgoszczy ma powstać nieopodal Ikei. Rozpoczęcie budowy planowane jest na ostatni kwartał tego roku. Na przestrzeni ponad 11 tysięcy metrów kwadratowych pojawią się przede wszystkim lokale odzieżowe. Jednak nie zabraknie również marek sportowych. Sfinalizowano już umowy z podanymi już wcześniej markami sportowymi: Puma, Adidas, Reebok.

Bartłomiej Wójtowicz dyrektor ds. komercjalizacji Outlet Center Bydgoszcz przyznaje, że większość lokali jest już zajętych, lecz są jeszcze miejsca dla firm pragnących dołączyć do grona najemców. Oficjalna prezentacja marek, których sklepy pojawią się w bydgoskim outlecie, nastąpi w połowie września podczas targów nieruchomości odbywających się w Warszawie.

Outlet Center Bydgoszcz to kolejny projekt Outlet Center Retail Management. Czym wyróżni się od ich innych przedsięwzięć? – Będzie to takie powielenie pewnego schematu, ale pewnie będzie też uzupełnione o jakieś przedsiębiorstwa z Bydgoszczy i może jakieś ciekawe marki bydgoskie. Bardzo byśmy tego chcieli – przyznaje Wójtowicz.

Dowiedz się więcej na temat Outlet Center Bydgoszcz KLIK 

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail