Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H -5 • L -5
-9C
Sr
-8C
Czw
-8C
Pt
-7C
Sob
-8C
Nd
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleUkradli 18 czekolad. Wpadli w ręce policjantów
czekolada_wikipedia
14.03.2018 | 07:16

Ukradli 18 czekolad. Wpadli w ręce policjantów

Do kradzieży doszło w sobotę.

Na zdjęciu: Łupem złodziei padła czekolada.

Fot. zdj. ilustracyjne

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w sobotę dokonali kradzieży w jednym ze sklepów przy ul. Dworcowej. 

Kradzież towaru zauważył pracownik ochrony jednego ze sklepów przy ul. Dworcowej, który zobaczył że na jednej z półek brakuje większej ilości czekolad. – Ochroniarz sprawdził nagranie z monitoringu, które potwierdziło dokonanie kradzieży – relacjonuje st. asp. Lidia Kowalska z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy.

Jak się okazało, trzech mężczyzn obecnych wcześniej w sklepie ukradło aż osiemnaście dużych czekolad znanych marek, a łup ukryli pod odzieżą i za niego nie zapłacili. Mężczyźni następnie postanowili sprzedać skradzione słodycze, a także zaatakowali ochroniarza który za nimi poszedł w kierunku placu Piastowskiego, by odzyskać towar. – Wtedy zostaliśmy zawiadomieni o całej sytuacji – dodaje st. asp. Kowalska.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn: 31- i 42-latka. Obaj usłyszeli zarzut kradzieży rozbójniczej i zastosowano wobec nich dozór policyjny.

Powiązane treści