Bydgoszcz
4C
Opady
86% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 4 • L 4
2C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
7C
Czw
7C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaUTP „kusi” przyszłych maturzystów [ZDJĘCIA]
Drzwi Otwarte w UTP
19.01.2017 | 11:58

UTP „kusi” przyszłych maturzystów [ZDJĘCIA]

Maturzyści - może wybierzecie się do UTP, żeby w przyszłości... wybrać UTP?

Na zdjęciu: UTP się otwarło...

Fot. Stanisław Gazda

Trwa coroczna akcja promocyjna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy pod nazwą „Drzwi Otwarte 2017″.

19 stycznia 2017 r. w godz. od 10.00 do 14.00 w Auditorium Novum przy Al. prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy (Fordon) można spotkać się z władzami uczelni, samorządem studenckim, wziąć udział w konkursach z niespodziankami.

Dla zwiedzających przygotowane zostały stoiska z prezentacjami wszystkich wydziałów uczelni, liczne pokazy, warsztaty  i spotkania.

Goście  „Drzwi Otwartych” będą mogli m.in. wyizolować DNA metodą kuchenną, obejrzeć pokaz pod tytułem „Grzyby wokół nas” – świetlny binokular podłączony do laptopa, poznać kinezyterapię jako narzędzie wykorzystywane w fizjoterapii psów, przyjrzeć się eksperymentom z zakresu chemii spożywczej, zastosowania suchego lodu w reakcjach chemicznych, spotkać prawdziwe zwierzęta, a także wziąć udział w pokazach różnych dyscyplin sportowych oraz w prezentacji prac i eksponatów studentów architektury, wzornictwa i sztuk wizualnych.

Powiązane treści