Bydgoszcz
4C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H 4 • L 4
1C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
4C
Sob
8C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaUtwory Stinga w jazzowej wersji. W wykonaniu młodej i charyzmatycznej wokalistki
Magdalena_2
20.07.2017 | 14:05

Utwory Stinga w jazzowej wersji. W wykonaniu młodej i charyzmatycznej wokalistki

Jej charakterystyczny wokal i ciekawa osobowość to cechy, które nadają każdemu spotkaniu z publicznością swobodnej atmosfery i unikalnego muzycznego klimatu.

Na zdjęciu: Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku zaprezentuje się w Bydgoszczy w najbliższą niedzielę.

Fot. mat. pras.

Utwory jednego z największych brytyjskich muzyków wszechczasów, multiinstrumentalisty, kompozytora i wokalisty, odznaczonego tytułem komandora Orderu Imperium Brytyjskiego, nad Brdą? TAK! W wykonaniu młodej i charyzmatycznej wokalistki Magdaleny Cichockiej wraz z zespołem. 

Wokalistka reprezentująca klimaty jazzowe i okołojazzowe wystąpi w Bydgoszczy w ramach kolejnego koncertu z cyklu Rzeka Muzyki. Jej występ odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 na scenie przy amfiteatrze Opery Nova. Specjalnie na bydgoski koncert artystka wraz z towarzyszącym jej zespołem przygotowała nowe aranżacje, dzięki którym usłyszymy najsłynniejsze utwory Stinga w nieco innej odsłonie.

W programie koncertu znalazły się między innymi piosenki takie jak: „Shape of My Heart”, „Brand New Day”, „Englishman in New York”, „Until”, „Desert Rose”, „Fields of Gold” oraz „Every Breath You Take”.

Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail