Bydgoszcz
9C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSE
H 9 • L 9
8C
Sr
11C
Czw
10C
Pt
8C
Sob
8C
Nd
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEWydarzeniaVI Targi Ślubne w Bydgoszczy. W Operze Nova zaprezentuje się ponad 120 firm
12194567_825577967562100_3934726383229363522_o

VI Targi Ślubne w Bydgoszczy. W Operze Nova zaprezentuje się ponad 120 firm (23.10)

Gościem specjalnym będzie tancerz znany z programu Taniec z Gwiazdami, Jan Kliment.

Na zdjęciu: Podczas targów na pewno nie zabraknie prezentacji sukien ślubnych.

Fot. materiały prasowe

Już za niecały miesiąc rozpoczną się przygotowania do kolejnego sezonu ślubnego. Zainaugurują je VI Targi Ślubne, które odbędą się 23 października w w godz. 10:00-16:00 w Operze Nova w Bydgoszczy. 

W eleganckich wnętrzach Opery Nova swoją ofertę przedstawi ponad 120 firm z branży ślubnej, które są niezbędne w przygotowaniach do zorganizowania jednego z najważniejszych dni jakim jest ślub i wesele. Narzeczeni będą mogli zapoznać się z ofertą: restauracji, hoteli, salonów mody ślubnej, firmami dekoracyjnymi, salonami jubilerskimi, fotografami, firmami oferującymi videofilmowanie, salonami kosmetycznymi, fryzjerskimi, cukierniami, zespołami muzycznymi, dj, poligrafią, autami do ślubu, atrakcjami weselnymi, animatorami dla dzieci, usługami barmańskimi, szkołą tańca.

Gościem specjalnym będzie Jan Kliment – czeski tancerz znany z programu Taniec z Gwiazdami, który na scenie poprowadzi warsztaty taneczne. Podczas targów odbędą się również pokazy, prezentacje, panele dyskusyjne z ekspertami związanymi z branżą ślubną. W trakcie paneli będziemy losować cenne prezenty przekazane przez wystawców.

Wśród prezentów na narzeczonych czekają m.in. garnitur dla Pana Młodego firmy Pako Lorente, garnitur i buty firmy Bonusmg, dekoracja kościoła od firmy Alejki Ślubne, dekoracja kościoła od firmy Decogracja, karnety na naukę pierwszego tańca od Szkoły Tańca Bailamos,  dekoracja kościoła i sali oraz foude czekoladowe, fontanna alkoholowa od Studia Pracowni Dekoracji, zabieg pielęgnacyjny od Makijażowni, zabiegi depilacyjne od firmy Depilconcept, pokaz ognia z efektami pirotechnicznymi zaprezentowanymi przez artystę ogniowego oferują artyści  z grupy Mimezis Art – Artyści do zadań specjalnych, a prezent w postaci czterech podwójnych zaproszeń na pobyt wraz z pakietem spa przekazało Herbarium Hotel Spa. Nie zabraknie również innych drobniejszych upominków.

Powiązane treści