Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -1 • L -1
8C
Pon
8C
Wt
6C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleW Bydgoszczy zaginęła 51-latka! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
zaginięcie Bydgoszcz_ Aleksandra Przybylska_ KWP Bydgoszcz (2)
31.07.2018 | 10:22

W Bydgoszczy zaginęła 51-latka! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Na zdjęciu:

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Błonia prowadzą poszukiwania 51-letniej Aleksandry Przybylskiej, która w minioną niedzielę, 29 lipca wyszła z domu nie informując nikogo, gdzie się udaje.

Kobieta do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze z Błonia ustalają świadków, którzy mogą pomóc w jej odnalezieniu, a także proszą o pomoc mieszkańców Bydgoszczy.

Aleksandra Przybylska, lat 51 wyszła z domu w niedzielę, około godziny 14:00. Rysopis: ciało szczupłej budowy, wzrost ok. 185 cm, kręcone włosy do ramion koloru kasztanowego, oczy niebieskie. Znakiem szczególnym kobiety jest zagięty prawy opuszek ucha.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną sukienkę za kolano, beżowe getry, różowe buty typu baleriny. Kobieta miała ze sobą czarny plecak skóropodobny.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat Aleksandry Przybylskiej, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 oraz pod nr telefonu (52) 588-13-59 lub 112.


Powiązane treści