Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 25 • L 25
20C
Sob
22C
Nd
19C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEMiejsca i lokaleW Chłopskim Jadle wprowadzono wkładkę „Szef kuchni poleca”
Otwarcie Chłopskiego Jadła
04.07.2017 | 13:30

W Chłopskim Jadle wprowadzono wkładkę „Szef kuchni poleca”

Na zdjęciu: Chłopskie Jadło zaprasza.

Fot. Stanisław Gazda

Koniec z sieciówkową sztampą! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, sieć restauracji Chłopskie Jadło, we współpracy z szefami kuchni poszczególnych restauracji, różnicuje menu i wprowadza dania, za którymi szczególnie przepadają odwiedzający dany lokal.

Chłopskie Jadło, restauracja zarządzana przez Sfinks Polska, wprowadziła ofertę „Szef kuchni poleca”. Zawiera ona propozycje dań, przygotowane przez szefa kuchni bydgoskiej restauracji, nawiązujące m.in. do kulinarnych upodobań jej gości. Nowa wkładka jest dostępna w lokalu Chłopskie Jadło przy ul. Mostowej.

Kulinarna oferta „Szef kuchni poleca” zawiera rozmaite dania głównie. Nowa wkładka do menu obejmuje cztery mięsne propozycje. Szef kuchni restauracji Chłopskie Jadło w Bydgoszczy poleca pieczoną kaczkę z jabłkiem i żurawiną oraz stek z angusa, podawany z pieczonymi ziemniakami w ziołach, grillowaną cukinią oraz sosem z zielonego pieprzu. Wśród nowości są także żeberka po chłopsku serwowane z ziemniakiem w mundurku, masłem czosnkowym oraz ogórkami kiszonymi. Goście restauracji mogą zamówić także tradycyjny polski bigos z mięsem, suszoną śliwką i grzybami w chrupiącym chlebie.

Powiązane treści