Bydgoszcz
14C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 14 • L 14
15C
Pon
16C
Wt
25C
Sr
32C
Czw
34C
Pt
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEMiejsca i lokaleW Fordonie powstała plaża. Już jutro wielkie otwarcie!
plaża-fordon
07.06.2018 | 21:05

W Fordonie powstała plaża. Już jutro wielkie otwarcie!

Nowe miejsce na rozrywkowej mapie Bydgoszczy - i to w największej części miasta!

Na zdjęciu: Plaża powstała w rejonie ulicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Fot. FNCD/nadesłane

W centralnej części Fordonu, tuż obok Targowiska Tatrzańskiego i Galerii Fordon, swą działalność rozpoczyna Plaża Fordon. Nowy lokal otwiera się już jutro!

Plaża, leżaki i parasole – to, co znamy z wielu europejskich miast, zawitało i do największej dzielnicy Bydgoszczy. Nowy format na mapie fordońskiej gastronomii to zasługa właścicieli Sunescobar – rok wcześniej plaża funkcjonowała na placu Teatralnym i była jednym z najbardziej przyciągających miejsc w minione wakacje.

Liczący 70 tysięcy mieszkańców Fordon to wciąż przestrzeń niezagospodarowana przez biznes rozrywkowy. Istnieją tu tylko nieliczne osiedlowe puby, a reaktywacje klubów przynoszą krótkotrwałe efekty. Plaża Fordon ma być otwarta na potrzeby każdego fordoniaka. Znajdą się tu lody, kawa, herbata, soki, koktajle ale też drinki i przede wszystkim piwo – w atrakcyjnej cenie pięciu złotych. Przewidziane są także ciepłe posiłki i przekąski.

Wielkie otwarcie Plaży Fordon odbędzie się jutro, 8 czerwca o godzinie 18:00. Na specjalnej scenie na dachu zagra DJ Electric Vonda. W sobotę o 16:00 odbędzie się koncert „Jazz na plaży” z udziałem bandu Jazz For Sale, a o 20:00 zagra DJ KvK. W niedzielę o 16:00 wystąpią legendarne Żuki.

Powiązane treści