Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 20 • L 20
25C
Nd
23C
Pon
32C
Wt
29C
Sr
32C
Czw
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportW najbliższy weekend Zawisza nie zagra. Rywal nie znalazł boiska
Zawisza, sparing - SG
20.09.2016 | 08:51

W najbliższy weekend Zawisza nie zagra. Rywal nie znalazł boiska

Na zdjęciu: Fragment sparingu Zawiszy z Orłem Osiek.

Fot. Stanisław Gazda

Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz mogą sobie dopisać kolejne trzy punkty do tabeli. Zaplanowany na sobotę mecz Niebiesko-Czarnych z Ramielem Bydgoszcz nie odbędzie się.

Ramiel zdecydował się odwołać spotkanie, gdyż nie znalazł boiska, na którym mógłby rozegrać spotkanie w roli gospodarza. Mówiło się m.in., że mecz zostanie rozegrany w Potulicach, gdzie występuje Zawisza, ale w poniedziałek działacze szóstego obecnie zespołu tabeli poinformowali, że spotkanie z zawiszanami nie odbędzie się.

Po dopisaniu trzech punktów za starcie z Ramielem Zawisza będzie miał w tabeli dziewięć oczek. Lepszym bilansem pochwalić mogą się jedynie piłkarze Zielonych Zalesie, którzy jak dotąd wygrali wszystkie trzy spotkania. Po odwołani sobotniego spotkania szansę na powiększenie swojego dorobku stracił lider klasyfikacji strzelców B klasy,  Wojciech Ruczyński, który jak dotąd sześć razy trafił do siatki.

Powiązane treści