Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 15 • L 15
19C
Sr
16C
Czw
20C
Pt
19C
Sob
15C
Nd
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesW środę targi pracy na UTP. Pesa szuka pracowników
Pesa targi UTP
19.04.2016 | 10:22

W środę targi pracy na UTP. Pesa szuka pracowników

Na zdjęciu: Pesa szuka kandydatów do pracy.

Fot. mat. prasowe Pesy

Już w nadchodzącą środę studenci i absolwenci będą mieli okazję zapoznać się w ofertami pracy wielu firm w ramach Targów Pracy UTP. W budynkach przy ulicy Kaliskiego zaprezentuje się między innymi Pesa.

Jak zapowiada bydgoski producent, na studentów czekają obecnie propozycje staży (w wymiarze od miesiąca do trzech) w Dziale Badań i Rozwoju (biurze konstrukcyjnym), ale także w logistyce i zarządzaniu jakością. Ponadto, inżynierowie mają szansę na angaż na stanowiskach związanych z procesem zarządzania produkcją, także biurem konstrukcyjnym (głównie mechanicy i elektrycy) oraz – w przypadku biegłego posługiwania się językami obcymi – planowaniem i negocjowaniem zakupów.

To jednak nie wszystkie obszary, gdzie Pesa poszukuje nowych pracowników. Jak informuje Michał Żurowski, rzecznik Pesy, poszukiwani są logistycy ze znajomością języka angielskiego, władający językiem niemieckim specjaliści od serwisu oraz inżynierowie jakości. Rekrutacja trwa również do działu marketingu, a także na stanowiska menedżerskie. Nadal poszukiwani są również pracownicy produkcji – operatorzy obrabiarek numerycznie sterowanych i laserowych, ślusarze, spawacze, lakiernicy i mechanicy. – Szanse na angaż w zespole serwisowym zwiększa znajomość języka niemieckiego lub włoskiego – dodaje Żurowski.

Targi pracy na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym odbędą się w środę w godzinach 10:00-14:00.

Powiązane treści