Bydgoszcz
6C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 6 • L 6
6C
Sob
7C
Nd
11C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaW szlafroku do kina. Helios zaprasza na wrześniowe Kino Kobiet
helios_kinokobiet_bridget_jones_3_1920x1080px_v1_0824
08.09.2016 | 15:47

W szlafroku do kina. Helios zaprasza na wrześniowe Kino Kobiet

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie przedpremierowy pokaz filmu "Bridget Jones 3".

Na zdjęciu: Plakat promujący wrześniową odsłonę cyklu Kino Kobiet.

Fot. materiały prasowe

Pidżamy, szlafroki, wygodne kapcie lub domowe dresy – to właśnie piżamowe kreacje zdominują wrześniowe spotkanie z cyklu Kino Kobiet w Heliosie. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie przedpremierowy pokaz filmu „Bridget Jones 3”.

Wieczór tylko dla pań odbędzie się już w najbliższą środę (14 września). Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30. Już od samego początku na przybyłe kobiety czekać będą liczne atrakcje. Przed seansem na holu kina będzie można m.in. spróbować domowych wypieków, wędlin. Przeprowadzane będą również darmowe analizy składu ciała oraz badania cery zakończone doborem odpowiednich kosmetyków.

Podczas wieczoru na pewno nie zabraknie konkursów. Do wygrania będą przeróżne bony, vouchery i karnety. Uczestniczki tego wyjątkowego wieczoru będą mogły również zdobyć karnety na siłownię, kosmetyki oraz książki. Specjalnie we wrześniu wszystkie przybyły Panie będą miały niepowtarzalną okazję, by otrzymać książkę Piotra Głuchowskiego pt. „Sługi Boże”. Dlaczego warto przyjść i mieć ją na swojej półce? Posłuchajcie wypowiedzi autora:
https://www.facebook.com/KinoKobiet/videos/1232481063438992/

Aby uczestniczyć w środowym spotkaniu należy zakupić bilet w cenie 23 zł. Osoby, które zdecydują się iść w grupie co najmniej 10 osób zapłacą nieco mniej. W takim przypadku cena biletu to 20 zł od osoby. Rezerwacja miejsc odbywa się pod numerem telefonu: 52 581 00 53.

Powiązane treści