Bydgoszcz
10C
Słonecznie
29% wilgotność
Wiatr: 8km/h E
H 10 • L 10
7C
Pt
5C
Sob
9C
Nd
11C
Pon
10C
Wt
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportW Zawiszy nadal niewiele wiadomo. Nowy właściciel ma być znany w poniedziałek
Radosław Anita Osuch
01.06.2016 | 18:14

W Zawiszy nadal niewiele wiadomo. Nowy właściciel ma być znany w poniedziałek

Środowe posiedzenie rady nadzorczej klubu nie przyniosło przełomu w sprawie przyszłości klubu do niedawna zarządzanego przez Radosława Osucha.

Na zdjęciu: Z trójki: Łukasz Skrzyński, Radosław Osuch, Anita Osuch w klubie pozostał już tylko ten pierwszy.

Fot. Leszek Grabowski/archiwum

Niewiele wyjaśniło się podczas środowych obrad rady nadzorczej WKS Zawisza Bydgoszcz. Nowy właściciel klubu nie został ujawniony.

CZYTAJ TAKŻE: Panie Radku, piąteczka!* – epilog

Członkowie rady nadzorczej głosowali nad zaakceptowaniem sprzedaży klubu, którą Radosław Osuch ogłosił w ubiegły wtorek. Przypomnijmy, że z funkcji prezesa zrezygnowała także Anita Osuch.

Przewodnicząca RN Katarzyna Piątkowska i Zdzisław Gomulski zagłosowali za akceptacją transakcji, a Wiktor Jakubowski (miasto) i Jerzy Mickuś (Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza) – wobec nieujawnienia nowego właściciela – opowiedzieli się przeciw. W tej sytuacji zadecydował głos przewodniczącej i transakcja została zaakceptowana.

Nowy właściciel ma się ujawnić dopiero w poniedziałek (kolejne posiedzenie rady nadzorczej rozpocznie się tego dnia o 17:00). Do tego czasu obowiązki prezesa ma pełnić Katarzyna Piątkowska. Ma ona zgromadzić dokumenty potrzebne do złożenia odwołania od decyzji komisji licencyjnej, która nie przyznała klubowi z ulicy Gdańskiej licencji na występy w I lidze w sezonie 2016/2017.

Do tematu wrócimy wkrótce.

Powiązane treści