Bydgoszcz
-5C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -5 • L -5
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportW Zawiszy trwa rozbiórka kadry. Kto już odszedł?
Sparing - Zawisza-Olimpia - LG (29)
18.06.2016 | 09:31

W Zawiszy trwa rozbiórka kadry. Kto już odszedł?

W ostatnich dniach kolejni piłkarze Zawiszy znaleźli nowe kluby.

Na zdjęciu: Łukasz Sapela został bramkarzem Miedzi Legnica.

Fot. Leszek Grabowski

Trwa exodus piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz. W ostatnich dniach kilku z nich znalazło sobie nowe kluby.

W piątek z klubem pożegnali się bramkarze. Łukasz Sapela podpisał kontrakt z Miedzią Legnica, a Damian Węglarz zakomunikował odejście na swoim profilu na facebooku: „Po pięknych latach w barwach niebiesko-czarnych nadszedł czas rozstań. […] Chciałbym podziękować za możliwość rozwoju, za wiele cennych wskazówek trenerów i stworzenie mi jak najlepszych warunków do rozwoju. Nigdy nie zapomnę, gdzie się wychowałem i za każdego z osobna będę trzymał kciuki” – napisał młody golkiper.

Czytaj także: Zawisza oficjalnie bez licencji na II ligę

Kilka dni temu z Drutex-Bytovią Bytów związał się Sebastian Kamiński.. Nowe kluby znaleźli też obcokrajowcy, którzy jeszcze w trakcie sezonu rozwiązali kontrakty. Obaj wrócili do swoich kraju – Blażo Igumanović zagra w FK Mladost Podgorica, a Wasił Panajotow w Beroje Stara Zagora.

Warto dodać, że klub zmienił także były piłkarz Zawiszy. Mowa o Alvarinho, który związał się ze Śląskiem Wrocław prowadzonym przez Mariusza Rumaka. Możliwe, że wkrótce dołączy do niego Mica.

Powiązane treści