Bydgoszcz
0C
98% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 0 • L 0
0C
Nd
-4C
Pon
1C
Wt
-0C
Sr
4C
Czw
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIW Zielonych Arkadach NFZ i TVP Bydgoszcz zbliżą się do pacjenta
DSCF0004 (Copy)
16.09.2016 | 08:00

W Zielonych Arkadach NFZ i TVP Bydgoszcz zbliżą się do pacjenta

Wspólne działanie NFZ i bydgoskiego ośrodka TVP powinno rozwiać wiele wątpliwości trapiących pacjentów.

Na zdjęciu: Kierunek: NFZ-TVP-Zielone Arkady.

Fot. Stanisław Gazda

W ramach akcji „NFZ Bliżej Pacjenta” Kujawsko-Pomorski  Oddział NFZ i Telewizja Polska Oddział w Bydgoszczy  zapraszają w sobotę 17 września, w godz. 15.30.-18.30. do Centrum Handlowego Zielone Arkady w Bydgoszczy.

Przy mobilnym stanowisku K-P OW  NFZ dyżurować będą przedstawiciele Funduszu, którzy odpowiedzą na pytania o bezpłatne leki dla seniorów, którzy ukończyli 75 rok życia, Będzie można również założyć  konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta (tzw. ZIP) oraz uzyskać informacje nt. ubezpieczenia  uczniów i studentów.

Szereg atrakcji przygotowała TVP3: BABIE LATO EXTRA – CZYLI PREZENTACJA NOWEJ RAMÓWKI TVP3 BYDGOSZCZ Z UDZIAŁEM NFZ.

17 września na terenie Centrum Handlowego ZIELONE ARKADY odbędzie się trzygodzinne spotkanie widzów TVP3 Bydgoszcz z twórcami najlepszych regionalnych programów telewizyjnych.

W godzinach 15.30 – 18.30 na specjalnie przygotowanych stoiskach telewizyjnych pojawią się prezenterzy, dziennikarze, realizatorzy, producenci związani z TVP3 Bydgoszcz, aby zaprezentować jesienną telewizyjną ramówkę. W czasie spotkania ujawnią także wszystkim uczestnikom spotkania tajniki pracy telewizyjnej, produkcji programów. Każdy śmiałek będzie miał szansę wcielić się w prowadzącego Prognozę Pogody, zajrzeć do „telewizyjnej kuchni” programu „Nożem i Widelcem”, popróbować sił w konkursach Redakcji Sportowej, a także zdobyć niezbędną wiedzę o działaniach prozdrowotnych TVP3 w programie „NA ZDROWIE”. Partnerem tego ostatniego programu jest NFZ, który podczas spotkania z widzami TVP3 Bydgoszcz przedstawi najważniejsze informacje o bezpłatnych lekach  dla seniorów powyżej 75 roku życia.

Emisja zarejestrowanego programu z w/w wydarzenia odbędzie się w najbliższą niedzielę 18 września na antenie TVP3 Bydgoszcz o godz. 17.30.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail