Bydgoszcz
-4C
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H -4 • L -4
-11C
Wt
-11C
Sr
1C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWalentynkowy fryMARK już dziś. Co przygotowano?
frymrk walentynkowy
14.02.2016 | 09:23

Walentynkowy fryMARK już dziś. Co przygotowano?

Z okazji walentynek można się wybrać na fryMARK Bydgoski.

Na zdjęciu: Wydarzenie rozpocznie sie o godzinie 11:00.

Fot. mat. prasowe

W niedzielę zakochane pary mogą wybrać się na fryMARK Bydgoski. Z okazji walentynek przygotowano specjalną ofertę.

fryMARK Bydgoski to cykliczny jarmark z produktami ekologicznymi, regionalnymi i rękodziełem. Od grudnia 2013 roku odbywa się co dwa tygodnie. Tym razem organizatorzy zapewniają, że z okazji walentynek podzielą się miłością, ciepłem, przyjaźnią oraz – co ma stanowić oczywiście główną atrakcję – jedzeniem. Odwiedzający będą mogli też liczyć na miłosną niespodziankę.

Walentynkowy fryMARK rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa cztery godziny. W Kamienicy 12 przy ul. Poznańskiej 12 będzie można zjeść lub kupić na wynos ciepłe posiłki, a ponadto też wzbogacić spiżarnię.  Na gości czekać będą bowiem m.in. miody, domowe makarony, hiszpańskie oliwy, sery i twarogi z mleka koziego, produkty bezglutenowe, produkty rodem z leśniczówki, różnego rodzaju kiszonki, syropy, przetwory z warzyw i owoców, a także ekologiczne kosmetyki oraz szyte, malowane lub szydełkowane rękodzieło.

Powiązane treści