Bydgoszcz
0C
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L 0
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWażny mecz Chemika. Wygrana jest konieczna
piłka nożna, Chemik Bydgoszcz, Dawid Janicki - mat. prasowe
30.03.2017 | 11:20

Ważny mecz Chemika. Wygrana jest konieczna

W niedzielę piłkarze Chemika zagrają z Leśnikiem Manowo.

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika wciąż czekają na pierwszą wygraną w tym roku.

Fot. mat. prasowe

W niedzielę piłkarze Chemika rozegrają drugi w tym roku mecz na boisku przy ul. Słowiańskiej. Ich rywalem będzie Leśnik Manowo.

Chemicy wciąż czekają na pierwsze wiosenne punkty. Dotąd musieli uznać wyższość GKS-u Przodkowo, KKS-u Kalisz i Sokoła Kleczew. W ostatnim ze spotkań chemicy długo toczyli wyrównany pojedynek z wyżej notowanym rywalem, ale w końcówce stracili aż trzy gole i przegrali 0:5.

Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję do przełamania niż mecz z Leśnikiem Manowo. Zespół z Pomorza zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i zdobył tylko sześć oczek. Na pierwszą wiosenną zdobycz, podobnie jak Chemik, nadal czeka.

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Charakterystycznym motywem obchodów jest kolor niebieski. Chemik dołącza do obchodów i zachęca wszystkich kibiców do przyjścia na stadion ubranym właśnie na niebiesko. Początek meczu o godz. 12.


Powiązane treści