Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 3 • L 3
9C
Sob
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
6C
Sr
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWeekend w bydgoskim zoo. Spotkanie z ptakami
dzika przyroda2
21.03.2018 | 12:22

Weekend w bydgoskim zoo. Spotkanie z ptakami

Na zdjęciu:

Fot. W ten weekend dzięki spotkaniom w myslęcińskim zoo, życie ptaków powinno już nie mieć tajemnic...

W sobotę, 24 marca, odbędzie się siódma już edycja ogólnopolskiej akcji pn. „Noc sów”, której pomysłodawcą i koordynatorem jest Stowarzyszenie Ptaki Polskie. Na spotkanie wymagane były wcześniejsze zapisy – lista uczestników jest już zamknięta.

Natomiast, w niedzielę, 25 marca, w ramach kampanii „Głośny las- ptaki polskich lasów” będziemy odkrywać tajemnice ptaków drapieżnych, zarówno tych dziennych jak i nocnych.

W godzinach: 10:30-13:00 – pogadanka przy klatkach z ptakami drapieżnymi dziennymi, dla najmłodszych zajęcia techniczno-plastyczne; 14:00-16:30 – pogadanka przy klatkach z sowami, dla najmłodszych również zajęcia techniczno-plastyczne Podczas spotkań nie zabraknie ciekawych kart pracy, za wykonanie których uczestnicy otrzymają okazjonalne dyplomy.

Dodatkowo 24 i 25 marca, w godzinach od 11 do 17 każdy, kto przyniesie ze sobą kiełbaski, będzie mógł je upiec przy ognisku. Bilety wstępu: normalny 12 zł, ulgowy 8zł.


Powiązane treści