Bydgoszcz
10C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 10 • L 10
7C
Nd
-1C
Pon
1C
Wt
4C
Sr
-2C
Czw
PILNE: Wykoleił się tramwaj na ul. Nakielskiej. Linia nr 1 jedzie na Babią Wieś, a 3 - na Rycerską.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWeekend w Bydgoszczy. W czym warto wziąć udział? [LISTA WYDARZEŃ]
Mostowa-Brda-centrum-1200x800-JW
25.11.2016 | 22:01

Weekend w Bydgoszczy. W czym warto wziąć udział? [LISTA WYDARZEŃ]

Zobaczcie, co można zrobić w sobotę i niedzielę.

Na zdjęciu: W centrum na pewno nie zabraknie ludzi.

Fot. JW

Zobaczcie listę wydarzeń odbywających się w ten weekend. Przygotowali ją pracownicy Bydgoskiego Centrum Informacji. 

Sobota, 26 listopada

10:00 Dzień Otwarty Notariatu – I Liceum Ogólnokształcące
10:00 Warsztaty vol. 1: Prosto z Kobry – tworzymy łyżki do butów – Stolarnia Londynek :: Dla dzieci
10:00 Wietrzenie szaf – giełda i wymiana ubrań i niepotrzebnych rzeczy – DK Modraczek
10:30 CzyTAM ŚWIAT: VIII spotkanie dla dzieci 2-3,5 lat – Kogel Mogel :: Dla dzieci
11:00 Jarmark nad Brdą – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka
13:30 Szkolenie z zakresu podstaw żywienia i suplementacji w sporcie – As Crossfit
16:00 Musica Spiritus Movens – Dom Polski :: Koncert
16:00 Ostatnia rodzina, reż. Jan P. Matuszyński, 2016 – Kino Orzeł :: Film
16:00 Podróże małe i duże oraz zabawa andrzejkowa – Barka „Lemara” :: Dla dzieci
17:00 Kino na weekend – Sausage Party – Cafe Kino :: Film
17:00 Shirley Valentine – Kinoteatr Adria :: Spektakl
18:00 Koncert Symfoniczny – Filharmonia Pomorska :: Koncert
18:15 Ostatnia rodzina, reż. Jan P. Matuszyński, 2016 – Kino Orzeł :: Film
19:00 Dybuk – Teatr Polski :: Spektakl
19:00 Hrabina Marica – Opera Nova :: Spektakl
19:00 Koszykówka: Astoria Bydgoszcz – GKS Tychy – Hala Artego Arena :: Sport
19:00 Noc Planszówek – Collegium Copernicanum
19:15 Msza ku czci św. Wojciecha – Bazylika Mniejsza św. Wincentego ? Paulo :: Koncert
20:00 Andrzejki w Pałacu Nowym – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
20:30 Ostatnia rodzina, reż. Jan P. Matuszyński, 2016 – Kino Orzeł :: Film
21:00 Bobby The Unicorn – Toro Tapas Bar :: Koncert
21:00 Innercity Ensemble – Mózg :: Koncert

Niedziela, 27 listopada

10:00 Warsztaty vol. 1: Prosto z Kobry – tworzymy łyżki do butów – Stolarnia Londynek :: Dla dzieci
10:30 Warsztaty rodzinne z Fundacją Nowe Pokolenie: Ozdoby choinkowe – Miejskie Centrum Kultury :: Dla dzieci
11:00 Jarmark nad Brdą – Hala Sportowo – Widowiskowa Łuczniczka
11:00 Zygzak – Zabawowy Klub Filmowy Malucha – Pałac Młodzieży :: Dla dzieci
11:30 Warsztaty rodzinne z Fundacją Nowe Pokolenie: warsztaty taneczne – Miejskie Centrum Kultury :: Dla dzieci
12:00 Akademia dzieciom- Barwy jesieni – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko :: Dla dzieci
12:30 Warsztaty rodzinne z Fundacją Nowe Pokolenie: muzyczno-ruchowe – Miejskie Centrum Kultury :: Dla dzieci
15:00 Kino familijne – Gdzie jest Dory – Cafe Kino :: Film
16:00 Akademia w Pałacu – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko :: Koncert
16:00 Śpiewamy dla Bydgoszczy – Miejskie Centrum Kultury :: Koncert
17:30 Modyfikacja ciała. Dlaczego tak łatwo to zrobić, a tak trudno się do tego przyznać – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko :: Wykład
18:00 Hrabina Marica – Opera Nova :: Spektakl
19:00 Dybuk – Teatr Polski :: Spektakl
19:00 Po prostu wolność – Filharmonia Pomorska :: Koncert
19:00 Subiektywny Przegląd Filmowy: „Ja Daniel Blake”, reż. Ken Loach – Mózg :: Film
19:00 T.Love – Kuźnia :: Koncert
20:00 Duże kino w małym kinie – Ghostbusters. Pogromcy duchów – Cafe Kino :: Film
20:00 Hulaj po bydgosku – Kamienica 12 :: Spektakl
20:30 Zagubieni, reż. Petr Zelenka, 2016 – pokaz jednorazowy – Kino Orzeł :: Film

Powiązane treści