Bydgoszcz
16C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 16 • L 16
19C
Wt
23C
Sr
24C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWeekend z Harrym Potterem w Zielonych Arkadach
Makieta Plakat B1
01.09.2017 | 06:27

Weekend z Harrym Potterem w Zielonych Arkadach

Straszne dźwięki, pajęczyny, stare cegły, wieżyczki – tego nie można zapomnieć.

Na zdjęciu: W Zielonych Arkadach otwarta została Szkoła Magii i Iluzji.

Fot. mat. prasowe

Powrót do szkoły wcale nie musi być ciężki! Uczniowie mogą się o tym przekonać odwiedzając  Centrum Handlowe Zielone Arkady. Do 3 września w godz. 12-18 otwarta jest tam Szkoła Magii i Iluzji, a także wystawa „Magiczny świat Harry’ego Pottera”.

Straszne dźwięki, pajęczyny, stare cegły, wieżyczki – tego nie można zapomnieć. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję przenieść się do Szkoły Magii, w której nic nie jest zwyczajne. Ruchome obrazy, klatki z sowami, świece, pająki, pajęczyny, miotły czy stanowisko alchemika z magicznymi atrybutami wprowadzą najmłodszych w magiczny nastrój. W sali zaklęć uczniowie w wieku 4-12 lat wezmą udział w niesamowitych lekcjach magii. Siedząc w ławkach szkolnych będą świadkami pokazów, które zaprezentuje zaproszony czarodziej. Dzieci pomogą magikowi w pokazach oraz nauczą się kilku sztuczek. Podczas warsztatów alchemik przygotuje dla nich magiczny eliksir.

Najmłodsi wezmą również udział w wyjątkowych animacjach, podczas których stworzą m.in. pająki z lizaków, sowy oraz własne różdżki.
Niezwykłą atrakcją będzie także wystawa pt. „Magiczny Świat Harry’ego Pottera”, przy której każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W weekend 02-03.09.2017 r. w godzinach 12:00-18:00 zostaną zaczarowane również paragony klientów Zielonych Arkad. Pierwsze sto osób, które zrobią zakupy za minimum 100 złotych i podejdą do magicznego punktu CZARY-MARY, otrzyma książkę.

Powiązane treści