Bydgoszcz
-5C
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -5 • L -5
-3C
Wt
-3C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWidok policji skłonił go do ucieczki. Co miał na sumieniu?
Radiowóz - policja - Śródmieście - ED
17.07.2016 | 19:07

Widok policji skłonił go do ucieczki. Co miał na sumieniu?

36-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Na zdjęciu: Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać.

Fot. ED / archiwum

Bydgoscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież telefonu. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło to, że na ich widok zaczął uciekać. 36-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę (13.07). Dyżurny z bydgoskich Wyżyn otrzymał informację o kradzieży telefonu w sklepie przy ul. Bohaterów Kragujewca w Bydgoszczy. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol, który wysłuchał relacji zgłaszającego. Wynikało z niej, że pokrzywdzony włożył telefon do kartonu z zakupami i na chwilę odszedł. Wracając zobaczył trzech młodych mężczyzn, którzy szybko odchodzili z miejsca, gdzie stały jego zakupy i kierowali się do wyjścia ze sklepu. W tym momencie zgłaszający spostrzegł, że jego telefon zniknął.

Policjanci wraz z pokrzywdzonym zaczęli sprawdzać okolice. Na jednej z ulic zauważyli opisywane osoby. Jeden z mężczyzn na widok radiowozu zaczął uciekać, lecz szybko wpadł w ręce funkcjonariuszy. W jego kieszeni znajdował się skradziony telefon.

36-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail