Bydgoszcz
-8C
Słonecznie
75% wilgotność
Wiatr: 1km/h SSE
H -8 • L -8
4C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
4C
Nd
4C
Pon
PILNE: Kolizja na ul. Ogińskiego. Linie nr 55 i 64 kierowane objazdem bez pomijania przystanków.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaWięcej pociągów z Bydgoszczy. PKP zaprezentowało nowy rozkład jazdy
PKP Intercity 1
09.11.2016 | 16:03

Więcej pociągów z Bydgoszczy. PKP zaprezentowało nowy rozkład jazdy

Zmiany zaczną obowiązywać w przyszłym miesiącu.

Na zdjęciu: Nowe rozkłady pojawią się również w wersji papierowej dostępnej na dworcach.

Fot. materiały prasowe

Od 11 grudnia obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy PKP Intercity. Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego będą mogli skorzystać z nowych połączeń.

Od grudnia Toruń i Bydgoszcz zyskają dodatkowe dzienne połączenie z Krakowem (IC Sukiennice), obsługiwane nowoczesnym pojazdem Flirt3. Kolejną nowością będzie pociąg IC Stoczniowiec relacji Gdynia – Zielona Góra. Dodatkowo od marca, zostanie wprowadzony nowy skład kursujący dwa razy w tygodniu do Jeleniej Góry. Natomiast od kwietnia przez Bydgoszcz pojedzie skład TLK Awangarda relacji Gdynia – Poznań – informuje rzecznik prasowy PKP Intercity Cezary Nowak.

Godziny odjazdów i przyjazdów tych pociągów już wkrótce będzie można znaleźć na stronie internetowej www.intercity.pl. Zmiany na pewno zostaną naniesione do 11 listopada, gdyż to właśnie tego dnia rozpocznie się sprzedaż biletów na pociągi kursujące według nowego rozkładu jazdy. Bilety PKP Intercity można kupić w kasach, biletomatach, przez internet lub za pomocą aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator. Na wszystkie pociągi obowiązuje oferta Wcześniej – Taniej. Więcej o niej przeczytać można na wspomnianej wyżej stronie.

Dodatkowo, w weekend, w czasie którego zmienia się rozkład jazdy, na największych dworcach w Polsce, np. na stacjach w Bydgoszczy i Toruniu, pasażerom pomocy udzielą informatorzy mobilni – informują przedstawiciele PKP Intercity.

Powiązane treści