Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 13 • L 13
10C
Czw
11C
Pt
15C
Sob
19C
Nd
25C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWięcej zabawy w Parku 17
Park 17.1
14.12.2017 | 13:00

Więcej zabawy w Parku 17

Na zdjęciu: Wnętrze Park17.

Fot. Nadesłane.

Istniejące w Bydgoszczy od ponad roku Centrum zabaw i trampolin Park17 przy ul. Chodkiewicza 17 nieustannie się rozwija. Wkrótce otworzy kolejną, 500-metrową część swoich podwojów. Zwiększy swoją powierzchnię i poszerzy ofertę o Laser Park, Ninja Park, Parkour i kolejną przestrzeń z zabawą na trampolinach.

Efektowny wystrój wnętrza oraz specjalna gra światła i dźwięku będą tak skonstruowane, aby przykuć uwagę zarówno dorosłych, jak i trochę młodszych miłośników adrenaliny. Starsi docenią możliwość poczucia na własnej skórze paramilitarnych doznań. Z poszerzonej oferty Parku 17 skorzysta szerokie grono odbiorców – od organizatorów dziecięcych przyjęć urodzinowych po uczestników wieczorów kawalerskich. Ale to dopiero po świętach Bożego Narodzenia.

To jednak nie koniec inwestycji – już teraz przedstawiciele Centrum Zabaw i Trampolin zdradzają, że z pod koniec stycznia przyszłego roku możemy spodziewać się udostępnienia kolejnych 1500  m2  atrakcji związanych z trampolinami, Ninja Parkiem, a nieco później Parkourem.

Podobne wpisy

Powiązane treści