Bydgoszcz
16C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 16 • L 16
19C
Wt
23C
Sr
24C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWieczór z kinem szpiegowskim. W bydgoskim Heliosie
IP_Helios_MaratonKingsman
12.09.2017 | 11:58

Wieczór z kinem szpiegowskim. W bydgoskim Heliosie

Widzowie mogą spodziewać się dwóch filmów.

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Wyjątkowo stylowe, bardzo elegancki i wprost zabójczy wieczór z… Kingsmanem – właśnie z takiej propozycji mogą skorzystać mieszkańcy Bydgoszczy. Wydarzenie odbędzie się już 22 września w kinie Helios w ramach Nocnego Maratonu Filmowego. 

W trakcie spotkania będzie można zobaczyć zestaw obu części brawurowych ekranizacji kultowej serii opowieści rysunkowych Marka Millara, które wyreżyserował Matthew Vaughn. Punktualnie o godzinie 21:00 rozpocznie się pokaz filmu „Kingsman: Tajne służby”, który na zawsze zrewolucjonizował kino szpiegowskie. Zaraz po krótkiej przerwie widzowie zobaczą jej długo wyczekiwaną kontynuację, czyli premierowy „Kingsman: Złoty krąg”! W role niezwykle intrygujących postaci wcielili się między innymi Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Julianne Moore, Halle Berry, Jeff Bridges, a nawet sam Elton John! Całości dopełnia angielski humor, niewybredne dialogi i nieustanna akcja, które jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć.

Bilety dostępne są w kasie kina. Warto dodać, że do każdej wejściówki dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon będzie ważny tylko w czasie maratonu.

Więcej informacji o Mini Maratonie Kinsgmana można znaleźć na stronie: www.helios.pl/nmf_kingsmana.

Powiązane treści