Bydgoszcz
18C
Słonecznie
48% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 18 • L 18
22C
Nd
22C
Pon
27C
Wt
24C
Sr
20C
Czw
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWiele wyłączeń prądu. Kto tym razem będzie miał problemy? [ADRESY]
pradd
09.05.2016 | 10:04

Wiele wyłączeń prądu. Kto tym razem będzie miał problemy? [ADRESY]

Przedstawiamy listę wyłączeń prądu na najbliższy tydzień.

Na zdjęciu:

Fot. wolny dostęp

Liczne problemy z prądem spotkają bydgoszczan w tym tygodniu. Enea podała listę lokalizacji objętych wyłączeniami w najbliższych dniach.

poniedziałek, 8:00-11:00
w rejonie ulic: Węgierska 1-7 strona nieparzysta, Żeleńskiego 10 – 14 strona parzysta, Morozowiczowej 1 – 17 strona nieparzysta, Jaracza 13 – 31 strona nieparzysta, Triblera 1 – 23 strona nieparzysta, Norwida 1 – 15 strona nieparzysta, 18 – 28 strona parzysta, Bogusławskiego 1, – 26, Barcińska 2 – 20 strona parzysta, Wieniawskiego 1 – 19, Cmentarna 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43a, Zelwerowicza 10 – 28 strona parzysta

poniedziałek, 8:30-12:00
w rejonie ulic: Tarnowska 1 – 14, Oświęcimska 8 – 14, Nakielska 210 – 236 strona parzysta, 315, 331a, 333, 333a, Tańskich 1 – 5, Daglezjowa 1 – 8, Janowiecka 9, Trawnik 37 – 50, i przyległe budynki

poniedziałek, 11:00-12:00
w rejonie ulic: Chorwacka 14, 26, Chorwacka-centrala telefoniczna, Serbska 1

poniedziałek, 11:00-14:00
w rejonie ulic: Polna, Chorwacka, Serbska, Bułgarska, Ujejskiego od Polnej do Karpackiej, Sokola, Wojska Polskiego od Chorwackiej do Polnej, Górzysta, Karpacka 49.

wtorek, 8:00-11:00
w rejonie ulic: Modrakowa od 74 do 80 (str. parzysta), Łomżyńska 49, 49a, 51a, Kąkolowa od 1 do 17, Bławatkowa od 1 do 10, Sasankowa, Rumiankowa od Kąkolowej do Bławatkowej.

wtorek, 8:00-11:00
w rejonie ulic: Wielorybia od 102 do 110, Mieczykowa, Biedronka przy Kolbego.

wtorek, 8:30-14:00
w rejonie ulic, Wąbrzeska 36 – 58, Podleśna 45 – 57

wtorek, 8:30-14:00
w rejonie ulic: Opławiec 1 – 163, oczyszczalnia Ścieków MWiK, Sanatoryjna 1 – 25, Meysnera, Tryszczyńska, POD Zachem, Kolonijna, Zdrojowa, Wypoczynkowa i przyległe, Baczyńskiego 17 przychodnia, 19, 25, 27, 31, 33, hydrofornia

wtorek, 11:00-14:00
w rejonie ulic: Kossaka od Grobla do 79 (str. nieparzysta) i do 70 (str. parzysta), Gnieźnieńska, Jaskółcza od 22 do 62 (str. parzysta) i od 25 do 43 (str. nieparzysta), Leszczyńskiego od Podgórnej do Mariackiej (odbiorcy zasilani z linii napowietrznej), Wzgórze Dąbrowskiego, Filarecka, Podgórna od Orlej do Grudziądzkiej, Mariacka, Skorupki od Orlej do Stromej, Orla od Podgórnej do Pięknej, Stroma (odbiorcy zasilani z linii napowietrznej).

środa, 8:30-14:00
w rejonie ulicy: Toruńska strona parzysta 360 – 424.

środa, 8:30-12:00
w rejonie ulic: Koronowska 38 – 67, Bobrzańska 1 – 5, Trzeciewiecka 1 – 11, Łącka 4 – 27, Nad Torem 97, 99, 101, i przyległe budynki

środa, 8:30-12:30
w rejonie ulic: Rataja 1, 3, 5, Świętokrzyska, Alpejska, Bieszczadzka, Górczańska, Orlińskiego od 44 do 48, Podgórna, Tatrzańska, Sudecka, Wyzwolenia od 121 do 131.

środa, 11:00-14:00
w rejonie ulic: Nakielskiej 86 (Hotel, Stacja paliw), Gdańska 163a – Agencja Mienia Wojskowego, Modrzewiowa 1 – Hotel Fokus.

czwartek, 7:30-15:00
w rejonie ulic: Toruńska od 47 do 53 (str. nieparzysta) i od 64 do 76 (str. parzysta).

czwartek, 8:00-11:00
w rejonie ulic: Wyzwolenia 94, 100, 102, 106 Biedronka, Hallera od 2 do 8, Fiedlera 3, 5, Lehmana 2, Kleina 2, 4, 7, 13 Basen Zespołu Szkół nr 5.

czwartek, 8:30-14:00
w rejonie ulic: Opławiec 162 – 277, Janowo Ogródki POD, Ośrodki MZBM i PTTK, Smukalska 112 – 251, Goździkowa, Palmowa, Berberysowa, Rajska, Sanatoryjna 52 – 103, Kudowska i przyległe, Baczyńskiego 13, 13a, 15, 16, 17, 18, 21, 21a, 21b, Techników 5

czwartek, 11:00-14:00
w rejonie ulic: Berlinga 6, 8 (Przedszkole Polanka, 11, 13 (Zespół Szkół nr 5), Kleina 5 (Hydrofornia), Bielawskiego 1, 2, Wańkowicza 2, 4, 6, 3 pawilon, Licznerskiego od 2 do 11, Nowickiego od 2 do 8, Albrychta 1, 2, Bołtucia parking strzeżony.

piątek, 8:00-11:00
w rejonie ulic: Witosa 1, 3, 2, 2-sklep, 6, Duracza 1, 2 i pawilon, 3, 4, 5, 6a i pawilon, Duracza/Twardzickiego – komora KPEC, Rzeźniackiego 12, Przyjaciół 1, Osiedlowa 1, 3, 4, 6, 10 a, b, c, d, e, f, g, h, i

piątek, 8:30-18:00
w rejonie ulicy: Toruńska strona parzysta 378 – 390 i przyległe

piątek, 11:00-14:00
w rejonie ulic: Wolna 1, 4, Wyzwolenia 63, 65, 67, Wybudowanie 7, 9, 11, Szancera 1 – 5, Brzechwy 2, 3, 12, Zarębiny 21, 25.

Powiązane treści