Bydgoszcz
12C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 12 • L 12
5C
Sob
5C
Nd
8C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWielkanoc w…Myślęcinku
Myślęcinek
27.03.2016 | 10:00

Wielkanoc w…Myślęcinku

Po obfitym śniadaniu wielkanocnym, dobrym pomysłem mogą być odwiedziny LPKiW w Myślęcinku.

Na zdjęciu: Myślęcinek

Fot. wikipedia

W Wielkanoc warto odejść od stołu i wybrać się na spacer do Myślęcinka! Atrakcje przygotował Ogród Zoologiczny, zaś Park Rozrywki rozpocznie nowy sezon działania!

Ogród Zoologiczny czynny będzie zarówno w  niedzielę, jak i w poniedziałek w godz. 10-17. Na terenie zoo rozwieszone będą jajka, a ich znalazcy każdego ze świątecznych dni mogą liczyć na upominek czekający w kasie. Szczególnie najmłodszych zachwyci ekspozycja przygotowana w pawilonie Akwarium Terrarium: będzie można zobaczyć żółte kurczaczki, jeden z symboli Wielkanocy. Myślęcinek przygotował jeszcze jeden prezent: promocyjne ceny biletów. Dorośli zapłacą 12 zł, dzieci 8 zł. Od wtorku za wejściówkę trzeba będzie zapłacić 15 zł i 10 zł.

Do odwiedzin zaprasza także Park Rozrywki, który w Poniedziałek Wielkanocny rozpoczyna sezon działania. Będzie można zajrzeć nie tylko do Zaginionego Świata, Makroświata i domu do góry nogami, ale uruchomione zostaną również urządzenia mechaniczne (oprócz tzw. dmuchańców). Lunapark czynny będzie w godz. 11-19. Cennik w zakładce Park Rozrywki.

Oto harmonogram działania Ośrodka Rekreacji Konnej:

Poniedziałek Wielkanocny- dwugodzinny teren dla osób galopujących, start o godzinie 14!

Powiązane treści