Bydgoszcz
13C
Słonecznie
71% wilgotność
Wiatr: 4km/h NE
H 13 • L 13
22C
Nd
22C
Pon
29C
Wt
23C
Sr
24C
Czw
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeWielkie otwarcie nowego salonu Top Secret w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]
17.09.2016 | 15:20

Wielkie otwarcie nowego salonu Top Secret w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Lokal znajduje się na I piętrze w Galerii Fordon.

Zdjęcia: MP

Dzisiaj (17 września) o godz. 9:00 odbyło się oficjalne otwarcie nowego salonu Top Secret zlokalizowanego na I piętrze w Galerii Fordon. Właśnie tym akcentem polska marka ogłosi swój powrót na bydgoski rynek.  

Na ten moment zapewne czekały przede wszystkim przedstawicielki płci pięknej, chociaż panowie też powinni uśmiechnąć się na myśl o zakupach w tym miejscu. Top Secret to marka skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Jej adresatami są ludzie nowocześni, aktywni, realizujący się zawodowo i rodzinnie, dla których ubiór ma znaczenie, a modę traktują jako narzędzie do wyrażania siebie. Kolekcje ubrań są przede wszystkim zgodne z aktualnymi trendami oraz odważne i jednocześnie odwołujące się do emocji. W nowym sklepie w Galerii Fordon znajdują się przede wszystkim ubrania z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Top Secret, w której dostępne się bardzo różnorodne propozycje: od eleganckich koszul po casualowe bluzki czy spodnie. Marka oferuje klientom ubrania z linii o charakterze formalnym, jak i bardziej codziennym.

W dniu otwarcia, czyli dzisiaj, klienci mogą skorzystać ze specjalnych promocji. Dobrą muzykę podczas zakupów zapewnia Dj Grandson. Nie brakuje również innych atrakcji. Jakich? Poznają je ci, którzy zdecydują się odwiedzić jeszcze dzisiaj nowy salon Top Secret w Galerii Fordon. Lokal czynny jest do godz. 21:00.

Powiązane treści