Bydgoszcz
17C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 17 • L 17
14C
Pon
18C
Wt
21C
Sr
22C
Czw
23C
Pt
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWielkie zainteresowanie meczami Euro U-21. Będą dodatkowe bilety na mecz Serbia-Hiszpania
zawisza bydgoszcz, stadion, euro u21 - mat. klubu
10.06.2017 | 13:17

Wielkie zainteresowanie meczami Euro U-21. Będą dodatkowe bilety na mecz Serbia-Hiszpania

Na zdjęciu: Stadion Zawiszy jest już gotowy na Euro.

Fot. CWZS Zawisza

Dobre wiadomości dla kibiców przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce nożnej do lat 21. Podjęto decyzję o sprzedaży dodatkowej puli biletów na mecz pomiędzy Serbią a Hiszpanią, który odbędzie się 23 czerwca na stadionie Zawiszy. 

Na spotkanie sprzedano jeszcze prawie wszystkie bilety, ale do systemu internetowego trafi jeszcze dodatkowa pula 1312 wejściówek, które wraz z początkiem nowego tygodnia pojawią się na stronie u21poland.kupbilet.pl.

Nadal można też nabywać bilety na mecze Portugalia – Serbia (17.06) i Serbia – Macedonia (20.06). Przypomnijmy, że zgodnie ze zgłoszeniem na stadion Zawiszy podczas mistrzostw będzie mogło wejść 12 tys. widzów.

W poniedziałek, 12 czerwca na stadionie Zawiszy pojawią się przedstawiciele UEFA, którzy wraz z PZPN-em na czas turnieju przejmą kontrole nad obiektem. Kończą już także ostatnie prace remontowe, które polegały m.in. na uszczelnieniu trybuny B oraz odświeżeniu pomieszczeń.

Powiązane treści