Bydgoszcz
7C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 7 • L 7
21C
Sob
24C
Nd
23C
Pon
19C
Wt
15C
Sr
PILNE: Utrudnienia w ruchu przy CH Rondo. W związku z pracami drogowymi wyłączony jest jeden pas ruchu
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaWilczy humor. Ironia losu w trzech aktach
k1n7ejik92kd3oca

Wilczy humor. Ironia losu w trzech aktach (10.11)

Bydgoski raper i dwóch stand-uperów przygotowują wspólne wydarzenie sceniczne.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. materiały prasowe

Bisz, Abelard Giza, Kacper Ruciński – te trzy osoby będzie można zobaczyć 10 listopada na scenie kinoteatru Adria w Bydgoszczy. Ich wspólny występ ma być odpowiedzią na poszukiwanie innego wymiaru rozrywki.

Jeden raper (Bisz) i dwóch stand-uperów (Abelard Giza i Kacper Ruciński) postanowili stworzyć wydarzenie sceniczne, które nazwali „Wilczy humor”. Artyści sami nie potrafią dokładnie określić gatunkowo swojej pierwszej poważniejszej współpracy, lecz na pewno będzie to coś wyjątkowego. Dlaczego? Sami przyznają, że w swojej twórczości chcą inspirować, zapalać zielone światła w głowach innych oraz pobudzać ich wyobraźnie.

Na występ składać się będzie wiele rzeczy. Podczas niego będzie można m.in. usłyszeć utwory z nachodzącej płyty Bisza oraz zobaczyć premierowe stand-upowe wystąpienia Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego. Wspólnym mianownikiem będzie ukazanie bolesno-komicznego odczucia rzeczywistości oraz obnażenie absurdów. Na pewno nie zabraknie też śmiechu.

Bilety na to wydarzenie rozchodzą się bardzo szybko. Kupić je można m.in. za pośrednictwem strony www.biletyna.pl. Wejściówki kosztują 75 zł i 95 zł. Nabywając bilet warto zwrócić uwagę na godzinę rozpoczęcia występu, gdyż artyści zaprezentują się bydgoszczanom dwa razy: pierwszy występ rozpocznie się o godz. 18:00, a drugi o 20:30.

Powiązane treści