Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 19 • L 19
22C
Sr
20C
Czw
23C
Pt
26C
Sob
23C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWłamywacz z Fordonu zatrzymany. Jednej nocy okradł trzy sklepy
policja kogut_1200x800
31.07.2017 | 14:39

Włamywacz z Fordonu zatrzymany. Jednej nocy okradł trzy sklepy

Pijany mężczyzna okradł trzy sklepy w jedną noc.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Fot. archiwum

Policjanci z Fordonu zatrzymali 50-latka podejrzanego o trzy kradzieże. Złodziej wpadł, gdy chciał sprzedać łup… pokrzywdzonemu.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano.  Dyżurny z Fordonu otrzymał informację o sprawcy włamania do jednego z pawilonów handlowych przy ulicy Pelplińskiej w Bydgoszczy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pijany mężczyzna zaoferował mu sprzedaż wagi elektronicznej i kasy fiskalnej. Po okazaniu urządzeń okazało się, że są, a właściwie były one, własnością tego sklepikarza. Na miejsce od razu skierowany został patrol policji.

Policjanci zatrzymali wskazanego mężczyznę i zabezpieczyli skradziony towar. Pokrzywdzony wyjaśnił, że dwa dni wcześniej w nocy miał włamanie do sklepu, z którego zostały zabrane m.in. wyżej wymienione przedmioty oraz pieniądze. Śledczy ustalili, że zatrzymany stoi nie tylko za tym rabunkiem, lecz także za dwoma innymi. Wszystkie placówki okradł w jedną noc.

50-latek był pijany i trafił do policyjnego aresztu. Miał niecałe 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Powiązane treści