Bydgoszcz
0C
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L 0
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWojciech Wesołowski nadal w śpiączce. Można wspomóc jego leczenie
wojciech wesołowski1 - fb
05.09.2017 | 23:32

Wojciech Wesołowski nadal w śpiączce. Można wspomóc jego leczenie

Każdy może dokonać wpłaty na specjalne konto.

Na zdjęciu: Wojciech Wesołowski nadal jest w śpiączce.

Fot. facebook.com

Wojciech Wesołowski zachorował na Zespół Guillana-Barrego. Jest całkowicie sparaliżowany i podłączony do respiratora, co wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Jego rodzina poinformowała o aktualnym stanie zdrowia byłego siatkarza Chemika i zaapelowała o pomoc.

W poniedziałek żona byłego siatkarza napisała na facebooku:  „Kochani, Wojtek od 6 tygodni leży sparaliżowany pod respiratorem na intensywnej terapii w szpitalu Jurasza. Żyje dzięki przetoczeniom osocza, które otrzymał od Was i specjalistycznemu leczeniu! Dzięki rehabilitacji jego oddech jest coraz silniejszy i mamy nadzieję, że wkrótce uwolni się od respiratora. Jednak zapalenie płuc i kolejne infekcje wydłużają tę drogę. Wciąż walczymy o oddech i powrót do zdrowia. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają w tych bardzo ciężkich dla nas chwilach …
Ola i Wojtek Wesołowscy”

Każdy może pomóc Wesołowskiemu dokonując wpłaty na konto Fundacji Światło na rachunek 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943 z dopiskiem „na leczenie Wojciecha Wesołowskiego”.


Powiązane treści