Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 3 • L 3
1C
Czw
0C
Pt
0C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWpadli podczas kontroli. Mieli narkotyki, pałkę i zarzuty kradzieży
policja_napis_001
31.12.2015 | 00:22

Wpadli podczas kontroli. Mieli narkotyki, pałkę i zarzuty kradzieży

W poniedziałek patrol na Błoniu złapał mężczyzn będących pod wpływem narkotyków.

Na zdjęciu: Zatrzymani usłyszeli liczne zarzuty.

Fot. archiwum

W poniedziałek wieczorem bydgoscy policjanci zatrzymali do kontroli jeden z przejeżdżających samochodów. Rutynowa czynność skończyła się szeregiem zarzutów.

W poniedziałek wieczorem patrol pieszy zatrzymał do kontroli opla. Kierowca i pasażer zachowywali się nerwowo, a mundurowi wyczuli zapach marihuany. Sprawdzenie pojazdu skutkowało znalezieniem dziewięciu woreczków z suszem roślinnym i dwóch wag elektronicznych. Dodatkowo, 18-letni pasażer miał osiem woreczków z marihuaną i jeden z amfetaminą oraz szklaną lufkę, którą odrzucił na trawnik, za co został ukarany mandatem karnym. Policjanci zabezpieczyli też należącą do kierowcy pałkę teleskopową oraz pieniądze w kwocie 3000 złotych.

Zatrzymani zostali przewiezieni do komisariatu na Błoniu, gdzie badanie na obecność środków odurzających w organizmie wykazało wpływ marihuany.  23-letni kierowca usłyszy zarzuty posiadania i rozprowadzania narkotyków, kierowania pod ich wpływem oraz posiadania bez pozwolenia pałki teleskopowej. Jego młodszy kolega odpowie za posiadanie narkotyków oraz kradzież, gdyż okazało się, że kilka godzin wcześniej został zatrzymany w sprawie skradzione w sierpniu roweru.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail