Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 20 • L 20
22C
Nd
19C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaWSG postawiła na turystykę i zbiera laury
WSG turystyka
05.05.2017 | 10:03

WSG postawiła na turystykę i zbiera laury

Na zdjęciu: Informacja w "Wiadomościach Turystycznych".

Fot. Stanisław Gazda

„Wiadomości Turystyczne” – jedyny w Polsce dwutygodnik, przeznaczony dla branży turystycznej –  opublikował najnowszy Ogólnopolski Ranking Szkół Wyższych, w którym bydgoska uczelnia zajmuje niezmiennie czołowe miejsce.

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy jest zatem w czołówce uczelni, które postawiły na turystykę i konsekwentnie dbają o jakość kształcenia, które wyznaczają w środowisku naukowym i turystycznym standardy mogące być wyznacznikiem dla innych.

W ocenie szkół wyższych brano pod uwagę trzy kategorie: profil ogólnoakademicki, profil praktyczny oraz profil mieszany. Wyższa Szkoła Gospodarki zajęła trzecie miejsce w kategorii oceniającej działalność praktyczną, tym samym stając się najlepszą uczelnią w Północnej Polsce. W rankingu brano pod uwagę działalność zarówno uczelni państwowych, jak i prywatnych – do lidera klasyfikacji zabrakło jedynie trzech punktów!

Podobne wpisy

Powiązane treści