Bydgoszcz
-6C
Słonecznie
73% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H -6 • L -6
-10C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeWspólnie można zrobić więcej i lepiej
Fordon
14.12.2015 | 14:16

Wspólnie można zrobić więcej i lepiej

Zmieniać świat można zaczynając od własnego podwórka...

Na zdjęciu: Zaproszenie do konsultacji społecznych

Fot. Materiały organizatora

Fundacja Wiatrak zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu mającym na celu zbudowanie Lokalnej Strategii Działania w zakresie zabezpieczenia potrzeb Nowego Fordonu. Strategia ta przełoży się później na możliwość realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych.

Lokalna Strategia Rozwoju, opracowana w wyniku analizy sytuacji społeczno-gospodarczej oraz na podstawie wniosków płynących od mieszkańców danego obszaru, będzie dokumentem strategicznym Bydgoskiej Lokalnej Grupy Działania „Dwie rzeki”, stanowiącym podstawę do realizacji inicjatyw oddolnych.

Organizatorzy chcą w trakcie spotkań ustalić, jakie projekty i cele w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju chcą mieszkańcy Nowego Fordonu realizować na terenie swojego osiedla w nowym okresie programowania. Chcą też poznać problemy, z jakimi boryka się lokalna społeczność i jakie ma ona pomysły na ich rozwiązanie.

Spotkanie, adresowane jest zarówno do przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych jak i mieszkańców. Odbędzie się ono 16 grudnia 2015 roku w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II na I piętrze sala nr 235 w godzinach od 16:00 do 20:00.

Swoją obecność należy potwierdzić mailem na adres anna.leszczynska@wiatrak.org.pl

Powiązane treści