Bydgoszcz
-7C
Lekkie opady śniegu
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H -7 • L -7
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWybrali najlepsze imprezy biegowe. W poniedziałek ogłoszą wyniki
gala biegi
03.02.2016 | 00:47

Wybrali najlepsze imprezy biegowe. W poniedziałek ogłoszą wyniki

W poniedziałek odbędzie się Bydgoska Gala Imprez Biegowych.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego galę

Fot. mat. prasowe

W poniedziałek odbędzie się Bydgoska Gala Imprez Biegowych. Oprócz nagrodzenia laureatów zaplanowanych jest także wiele innych atrakcji dla gości.

Od 3 do 31 stycznia na profilu na facebooku  „Bydgoscy Biegacze” można było wybierać najlepsze imprezy biegowe w województwie kujawsko-pomorskim, które odbyły się w minionym roku. Nominacje otrzymały m.in. biegi z Bydgoszczy, Torunia, Świecia, Nakła, Szubina, Brzozy, Białych Błot, Zielonki, Tucholi, Koronowa i Lipinek, które zostały podzielne na kategorie wynikające z dystansu. W ten sposób poznamy najlepsze biegi na 5, 10, 15 km, najlepszy półmaraton oraz najlepszy bieg na dystansie maratonu. Wyróżnione zostaną także imprezy „na niestandardowym dystansie” oraz najlepszy organizator. W plebiscycie zagłosowało 1100 osób. MetropoliaBydgoska.pl jest sponsorem nagród w jednej z kategorii.

Uroczyste podsumowanie odbędzie się w poniedziałek, 8 lutego w kinie Helios w Bydgoszczy, kiedy to przyznane zostaną nagrody. Podczas gali planowane są również występy artystyczne, a biegacze, organizatorzy oraz pracownicy firm zajmujących się obsługą imprez sportowych będą mogli wymieniać swoje uwagi na temat zawodów. Osoby, które zjawią na widowni, będą mogły także wygrać pakiety startowe na tegoroczne biegi. Wstęp na galę organizowaną przez Krzysztofa Skierę (KrisMedia) oraz Łukasza Telejko (Bydgoscy Biegacze) jest bezpłatny i nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Powiązane treści