Bydgoszcz
6C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 6 • L 6
6C
Sob
7C
Nd
11C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWybrali najlepsze imprezy biegowe. W poniedziałek ogłoszą wyniki
gala biegi
03.02.2016 | 00:47

Wybrali najlepsze imprezy biegowe. W poniedziałek ogłoszą wyniki

W poniedziałek odbędzie się Bydgoska Gala Imprez Biegowych.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego galę

Fot. mat. prasowe

W poniedziałek odbędzie się Bydgoska Gala Imprez Biegowych. Oprócz nagrodzenia laureatów zaplanowanych jest także wiele innych atrakcji dla gości.

Od 3 do 31 stycznia na profilu na facebooku  „Bydgoscy Biegacze” można było wybierać najlepsze imprezy biegowe w województwie kujawsko-pomorskim, które odbyły się w minionym roku. Nominacje otrzymały m.in. biegi z Bydgoszczy, Torunia, Świecia, Nakła, Szubina, Brzozy, Białych Błot, Zielonki, Tucholi, Koronowa i Lipinek, które zostały podzielne na kategorie wynikające z dystansu. W ten sposób poznamy najlepsze biegi na 5, 10, 15 km, najlepszy półmaraton oraz najlepszy bieg na dystansie maratonu. Wyróżnione zostaną także imprezy „na niestandardowym dystansie” oraz najlepszy organizator. W plebiscycie zagłosowało 1100 osób. MetropoliaBydgoska.pl jest sponsorem nagród w jednej z kategorii.

Uroczyste podsumowanie odbędzie się w poniedziałek, 8 lutego w kinie Helios w Bydgoszczy, kiedy to przyznane zostaną nagrody. Podczas gali planowane są również występy artystyczne, a biegacze, organizatorzy oraz pracownicy firm zajmujących się obsługą imprez sportowych będą mogli wymieniać swoje uwagi na temat zawodów. Osoby, które zjawią na widowni, będą mogły także wygrać pakiety startowe na tegoroczne biegi. Wstęp na galę organizowaną przez Krzysztofa Skierę (KrisMedia) oraz Łukasza Telejko (Bydgoscy Biegacze) jest bezpłatny i nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Powiązane treści